1. 1.
  pkklı teröristlerin helikopterimizi vurduğunda attıkları sevinç çığlıklarından yükselen "biji apo" nidaları, başında recep tayyip erdoğan ve arkasında belli bir yüzdede bulunan muhafazakar "dindar" halkın hükümetinin bizim vergilerimizle desteklediği başıboş suriye teröristlerinin: http://webtv.hurriyet.com...likopteri-dusurduler.aspx bu görüntüde "biji apo" yerine "allahuaqbar" demesiyle birlikte kendisini sorduran sorudur..

  şiştt şakirdolar;
  gerçekten allah'ı terör örgütünüzün lideri olarak mı görüyorsunuz?
  1 -4 ... roshen amcanin oglu sedat
 2. 2.
  libya'nın lideri muammer kaddafi'ye önce tecavüz edip sonra katleden islam mücahitlerinin ve onlara destek olan omurgasızların cevaplaması gereken sorudur.
  1 -3 ... roshen amcanin oglu sedat
 3. 3.
  yanıtı hayır olan bir provokatif soru. allah'ı nefislerinin çıkarlarına alet etmeye kalkanlar hüsrana uğramaya mahkumdur.
  2 -1 ... usualsuspects
 4. 4.
  allahuaqbar diyerek amerikanın ve suudi arabistanın verdiği silahlarla kendi ülkesinin askerini öldüren teröriste sorulması gerekendir.
  -2 ... roshen amcanin oglu sedat
 5. 5.
  türkiye'de fetullah gülen cemaati ve akp yandaşlarının cevaplaması gereken sorudur. insanlığın yüz karası olmak nasıl bir duygudur?
  2 -2 ... roshen amcanin oglu sedat
 6. 6.
  şakirdolara ağır gelen sorudur.
  -5 ... aspekli
 7. 7.
  cevabı hayır olup uygulamada evet cevabı vermek nasıl bir ikiyüzlülüktür dedirten sorudur.

  sen muhaliflere destek oluyorum diye paralı ve vaad edilmiş koltuklarla bir ülkeyi karıştır ve onbinlerin ölümüne sebep ol ve bunları yaparken dini ön plana çıkartıp her türlü aşağılık katliamları "allah" adına yap ve sonra huzur içinde namaz kıl... ikiyüzlülük yasaklanmalı.
  -1 ... roshen amcanin oglu sedat