1. 1.
  indirmeyecektir. Allah katında yegane din islamdır. Kim islamdan başka bir din ararsa, içinde ebedi kalacağı bir cehennem azabına girer. Sakın şüphe edenlerden olmayın.
  4 -5 ... aydinoglu ventage
 2. 2.
  "Bir din daha" derken?

  Allah hz ademden beri tek bir din göndermiştir. O da tevhid dinidir. Hepsi aynıdır. Hristiyanlık, yahudilik, mecusilik, hinduizm vb.

  Ama allahın planı ve imtihan dahilinde tarihin akışı ile hepsi insan eli değerek değişime uğramış ve günümüze en yakın olarak, hepsi ile aynı din olan islam gelmiş ve Allah dini tamamladığını söylemiştir.

  Şimdi burda saatlerce muhabbeti dönecek belki ama zaten bu saatten sonra dinin bozulması mümkün değildir. Hem teknoloji açısından, hem inanan sayısı açısından, hem de dünya hayatı kökten değiştiği için dinin bozulması mümkün değildir artık. Hepsi Allahın planı dahilindedir.
  8 -1 ... insectoidzz
 3. 3.
  new religion is downloading!
  ... dakandaz
 4. 4.
  din hep aynıydı ancak insanlar iphone günceller gibi sürekli yeni maddeler ekleyince orjinali tekrar tekrar indi.
  ... kareli panda
 5. 5.
  Sustainability.
  ... zukenari
 6. 6.
  indirebilir. Allah'ın fikri değişebilir.
  Sonuçta içki yasak değildi sonradan yasaklandı islama göre.
  2 ... cimbomlu yazar
 7. 7.
  süper soru. fotoğraf makinesi, kamera icat olduğundan beri şöyle ufak bi mucize bile yok amk ne yeni dini.
  1 ... diskapininmandali
 8. 8.
  Bu kadar internet kullanıcısı varken yeni din en az 100 yılda iner arkadaşlar, kimsenin yaşı da yetmeyeceği için, boş verin.
  1 ... bikedigordumsankii
 9. 9.
  islam icat edilmek üzereyken, birçok kişi peygamberlik ilan ediyor ve birbiri ile mücadale ediyordu. Otomatikman bunlardan birisi ayakta kalacak diğerleri unutulacaktı.

  Son çıkan uyanıktı. Milletle iyi geçindi, zengin bir kadını bile ikna etti ve son peygamber benim dedi. tek iyiliği bu oldu.
  1 ... nothingmust
 10. 10.
  indirmeyecekse de güncelleme atsın.
  7 -1 ... darked