bugün

kişinin kendisine bunaldıgı anlarda yaptıgı iyi niyet temennisidir. Herkese şiddetle tavsiye edilir , gerekirse toplu intihar gibide yapılabilir (bkz: allah bizim belamızı versin)
(bkz: allah canimi alsa da kurtulsam)
(bkz: amin)
futbolcu, yönetim, lig durumu gibi dış etkenler ne kadar olumsuz olursa olsun sevgisi asla bitmeyecek olan beşiktaş tribünlerinin çoğul halini bir bestede söyledikleri laftır.
(bkz: besiktasim hayat sensin)
kendinden sıkılan ve "burdan yetkililere sesleniyorum" diyen kişi söylemi.
sener sen in filmlerde ilyas salman ı kandırmak icin basvurdugu yontem.
bir çeşit ikna yöntemi.yemin etme biçimi.
kendi kendineyken daha rahat söylediğimiz cümle.
gereksizdir.bunu söyleyen kişi zaten bir yerde hata yapıp belayı almıştır üstüne.
(bkz: hepimiz ismail yk nın sevgilisiyiz)
*sevgilisini aldatan bireyin *sevgilisine söyleyebilecegi cümle.
behzat ç dizisinin harun karakterinin eda'yı unutmak için evleneceği kıza nikah masasında bırakmadan hemen önce söylediği şeydir.
yediğiniz bir halt dolayısı ile çok pişman olduğunuzda kendinize söylediğiniz söz.
Ne yaptım lan ben'in yabancı dilde söylenişi.
eski sevgilinin değeri anlaşıldığı zaman söylenen söz.
behzat ç'de, harun'un nikah masasının terkederken söylediği söz. konu önceki sezonda geçtiği için spoiler'e gerek olmasa gerek.
Gayret yerinde bir sözdür. Evet öyledir.
Su sıralar çok söylediğim cümle.
şu sıralar söyleyebilitemin olduğu cümle.
Demeyin beyler öyle Allahın kabul saati falan olur sonunuz pek iyi olmaz.
Amin...
tövbe selamın kavlen.
Gece gece rezil oldum amk. Olmuyor iste insanlarla adam gibi muhabbet kuramiyorum kurmaya calisinca da siciyorum. Amk!!!
allahin amaci yahudilerin belasini vermektir. hatta onlari lanetlemis, oyle bir lanet ki ilerde, tovbe bismillah, hasare gibi gazli ilacla telef edilmisler.