bugün

*keşke Türkiye'deki internetin altyapısı bu şirketin elinde olmasaydı da internet daha hızlı olsaydı.* dedirtir insana. diğer internet şirketleri bile -vodafone, turkcell vb.- bile daha hızlı bu şirketten. nasıl bir iş anlamıyorum. anlayan biri olursa bana özelden açıklasın lütfen.
made in sudi arabistan !
*keşke Türkiye'deki internetin altyapısı bu şirketin elinde olmasaydı da internet daha hızlı olsaydı.* dedirtir insana. diğer internet şirketleri bile -vodafone, turkcell vb.- bile daha hızlı bu şirketten. nasıl bir iş anlamıyorum. anlayan biri olursa bana özelden açıklasın lütfen.
çok yanlış yapmışsın dostum.

süperonline a git rahat et. uğraşmaya değmez.
4 aydır türlü türlü bahanelerle( port yok, boş port yok, binada ki kutuda yer yok, binada 14 daire var kutu 6 dairelik vs vs) internet bağlatamadığım firmadır. Hep bir alt yapı sorunu. Defalarca kez başvuru yaptım, müdürlüğüne gittim, başvuru yaptım, operasyon müdürüne gittim durum aynı. Hiçbir şekilde sorunum çözülmedi bu süreçte her ay cep telefonuma 200-250 lira paket yüklemesi yapıyorum. Yinede yetmiyor korka korka giriyorum, hiçbir dizimi izleyemiyorum, ps4 üm evde boş yatıyor. Bu sorunlarım hiç çözülmedi allah belanı versin türk telekom. Bir devlet nasıl telefon altyapısını berbat eder örneğidir. Özelleştirirsen böyle olur, üstüne üstlük ben böyle beklerken 2 gün önce taşınan alttaki işyeri kiracısı 2-3 elektrikçi getirip bağlattı. Ulan hani port yoktu, ki iki tane internet kullanıcısı daireden ayrılmıştı. Bunu da defalarca dedim hayır olmadı, bir de kutu size ait her önüne gelen kutuya müdahale edebiliyor mu. Avcılar türk telekom müdürlüğü sen ne işe yarıyorsun, illa benzin döküp kendimizi mi yakalım. He tabi unutmadan. Selam verdim, rüşvet değildir diye almadılar.
son 24 saattir google public dns'e sövüyordum ki bunun da altından çıktı. gene bir haltlar karıştıyor şerefsizler.
ekim ayında başvurduğum "ilk iki ay bedeve telefonsuz-adsl interneti" mart ayına kadar bağlamayan, üstelik ücretsiz ilk faturayı gönderen TTnet'e yazılmış en güzel cevaptır.
içimdeki hislere tercüman olacak cümleleri kuramıyorum, cümle kabızı oldum sizin yüzünüzden.
utanmadan arayıp "siz zaten iç konuşmasanız da 20.90 tl ödüyorsunuz, gelin hede hödö kampanyamıza geçin ayda şu kadar konuşma hediye edelim" diyen firma.

--spoiler--
zavallı müşteri temsilcisi konuştu konuştu konuştu. akabinde geçen diyalog:

+evet efendim...onaylıyorsanın işleminizi yapıyorum.

- hayır onaylamıyorum,
3 saniye sessizlik.

+ peki ama neden onaylamıyorsunuz?
- utanmadan konuşmadığım telefonuma 20.90 tl fatura kesildiğini kendin söylüyorsun.
sen olsan böyle bir firmaya 1 kuruş daha kazandırır mısın?

+ beyefendi anlamıyorsunuz bize para kazandırma olayı değil ki bu...
- ulan hala konuşuyormusun?
--spoiler--
eski bir türk telekom çalışanı olarak olayı hemen özetleyebilrim size;

tt net internetlerde yargıtay kararıyla artık sabit telefon olmadan yada sabit ücret ödemeden internet alabilecektiniz. bunun adıda şuan hala satışta olan yalın adsl.

lakin telekom tamam sabit telefon alma sabit ücret ödeme diyor sen yalın adsl alıyorsun ama her ay 18 lira kullanım ücreti adı altında adsl faturana ek ücreti yine yansıtıyor yani allayıp pullayıp yine geçiriyor.

türk telekom ev telefonu hattınızda da artık sabit ücret kalktı lakin;

şimdi ev telefonu aldığınız zaman size diyor ki ev avantaj tariflerinden birini alarak ancak alabilirsiniz. en düşük ev avantaj 100 dakika tarifesi alabilirsiniz oda 21,90. yani sabit ücreti kaldırıyor ev ama tarifeyi kitliyor yine bi ücret ödüyorsunuz. kısacası işin özeti

kapitalizmde çareler tükenmez.
arayıp bu şekilde sövünce sorununuzu çözüyorlar. denedim, oldu.
parayı günü geldiğinde istemeyi bilen ,ama herhangi bir arıza da devlet prosedürü gibi çözümsüzlüklere boğan firmaya haklı beddua.
her ay telefonun ahizesini kaldırmadığımız halde 29 tl fatura yollayan kurum. graham bell'in kemiklerini sızlatan politikalara sahiptirler. "konuş türkiye" olan sloganı son zamanlarda "domal türkiye" olarak değişmiştir. yine ve yeniden tüm insanlık için haykırıyorum "allah belanı versin türk telekom".
ona halkı yolup bezdirme hakkını verenlere de söylenebilecek dilektir.
29 tl taksitle işe yaramaz samsung b7300 telefonunu satmış ama gelen faturalarla samsung galaxy s2 parası almış firmadır.
kesinlikle katıldığım bedduadır. ev telefonu dahil hiçbir şeyinden faydalanmamak gerekir.
(bkz: alternatif ismaik yk şarkıları)
haklı isyandır. kullanılmayan ev telefonlarına her ay 15 lira 20 lira gibi faturalar düzenleyip millete döşeyen şirkettir.

telefonsuz adsl olayı çıkacak diye 2-3 yıldır oyalayıp,
paraları cukka yapan yüzkarası şirkettir.
amin yarabbim.
tez zamanda yansın dediğim kurum.
yolunmuş kaza çevirdikleri yetmiyormuş gibi adam gibi teknoloji vermiyorlar. o kadar yoluyorsun bari işini iyi yap.
hergün hergün tekrarladığım muhteşem beddua. tabi özelleştirip bu şekle sokanları unutmamak lazım.
şu anda yükseliş trendine girmiş durumda telekom hisseleri. arkadaşlar beddua okuyacağınız hisseleri lütfen imkbde kazandıracak hisseler başlığı altında yayınlayın.
haklı isyandır.
bu götü kalkık şirket aylarca ev telefonunun arızasını gidermeyen göt şirkettir.
(bkz: allah belanı versin)
Yargıtayın ictihadına göre bela okumanın mahzuru bulunmuyor. Cezai yaptırımı yok. Karşılığı olmayan hizmetten haksız yere alınan sabit ücret gibi. ikisi de yargıtay kararı.

Allah türlü belalarınızı versin. Mesela tvbu elinizde patlasın. Mesela hisseleriniz dipleri boylasın. Mesela mesela, allah ne yapacağını en iyi bilendir. Çalışanlarınıza ve kurumun tüzel şahsına ve bu ülkeye bıraktığı ender değerlere lafımız yok. Ama sövüşledikleriniz burnunuzdan fitil fitil gelsin.
bencede artık belasını bulmalı bu kurum.keza bu ay beni yerle bir etmiştir.

(bkz: 123tl internet faturasını görünce yapılabilcekler)
bizim hükümet satarsa elin arabına telekomu, adamlar kıçtaki dona bile göz diker. eskiden onca konuşup 7,5 tl verdiği telefon faturasına şimdi konuşmasan bile 30 liraya yaklaşan faturalar ödetirler adama.

zırt pırt kopan internete 57 lira fatura kesen firmadan her şey beklenir çünkü adamlara her şey serbest. madem veremiyorsun kaliteli hizmet o zaman fiyatı makul düzeye düşür. * *
güncel Önemli Başlıklar