bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  tek gecilecek partidir.

  --spoiler--
  http://ahbvp.yuzde52.org/liste.php
  --spoiler--
  2 ... karakuzusu
 2. .
  vaatleri ile yarmış koparmış, beni alıp uzak diyarlarda gezdirip getirmiş partidir.

  Buyrun buradan yakın :

  http://ahbvp.yuzde52.org/vaatler.php

  alternatif partiler için
  (bkz: hepinizin anuğa goyayım partisi)
  (bkz: bi siktirin gidin çay koyun partisi)
  (bkz: böyle başa böyle tarak partisi)
  (bkz: allahım sana geliyorum partisi)
  2 ... kizilmaske
 3. .
  vaade gel vaade;

  Sadece AB;ye, ABD;ye, IMF;ye laf etmek yetmez, UEFAdan FIFA;dan da çıkılacak, Tam Bağımsız Süper Lig kurulacak! Real Madrid bile lige katılmak için kapımıza gelecek, ama en az 7 Türk oğlu Türk futbolcu oynatmazsa o bile alınmayacak! Eurovizyondan da çıkılacak, Türkovizyon yapılacak, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, KKTC, Türkmenistan direkt katılacak, hep Türkiye kazanacak!

  Tayyip, Baykal, Ağar, Uzan, Bahçeli ve bilumum politikacının katıldığı ;Vaat-Star; yarışması düzenleyeceğiz. En çok sallayan kazanacak; her hafta biri elenecek. Tabii sizin SMS oylarınızla. Yarışma bitince, aynı kadroya ;Kıvır-Şov;* hazırlatacağız!
  (*Kıvır-Şov, oryantal dans formatında bir yarışma olup, Baykal isterse vals yapabilir.)

  Her dört-beş senede bir ;onu istiyorum, bunu istiyorum; deyip, olmayacağını bile bile politikacıların vaatlerine kanmakta ısrar eden halkımız için de ;Talepkâr Yarim; yarışması düzenleyeceğiz. En uçuk taleplerde bulunan halk kazansın!

  Yılda 365 günün 253;ünü tatil yapacağız. Onların da üçte birini cumartesi-pazara bağladık mı, etti size 290 gün tatil. Günlük çalışma saatlerini de 9.00-10.00 ve 15.00-16.00 ile sınırlayacağız. Fazla bile! Ayrıca her Pazartesi;yi tatil yapıp, öğrenci çocuklarımızı ve çalışan emekçilerimizi pazartesi sendromundan kurtaracağız.

  Herkese kredi kartı, artı Kemal Komiserin kurtardığı 418 bin YTL çip parayı; veeee Sabancıların, Doğuşların, Koçların, Karamehmetlerin bankaları aracılığıyla cukkaya attığı milyonlarca YTL nakit parayı dağıtacağız. Bu arada, kredi kartı borçlarını sileceğiz, birikmiş borçları faiziyle birlikte kodamanların isviçre;deki hesaplarından tahsil edip her akşam halkçana ziyafet çekeceğiz.
  ... karakuzusu
 4. .
  ismail yk önderliğinde şahlanacak olan parti.
  ... don michael corleone