1. 1.
  bana bu satırları cep telefonundan yazmak durumunda bırakan telekoma haykırışım.

  Yargıtayın verdiği ruhsata dayanarak bu belanın üzerinize olması dileğimi gevşek gevşek saydırıyorum. Siz değil misiniz yargıtay eliyle internet kullanan ama sabit telefon kullanmayan insanların paralarını cukka eden ?!? Trilyonları kılçıksız olarak hüpleten ?!? Ben de sizin gibi sövüşleseydim milleti, seyrantepedeki stada endoplazmik radikalim arena ismini aslanlar gibi verirdim. Alt yapı yatırımı yok, internet hızı yerlerde sürünüyor, müşteri temsilcileriniz her sorunun cevabını telekom müdürlüklerine başvurarak halletmemizi istiyor, ama son ödeme tarihi ay sonu olan ve otomatik ödemenin atladığı kıytırık bir adet fatura yüzünden caaaaart diye hattını kesmeyi biliyorlar. Lafı uzatmayalım. Hukuk zemininde sizden kurtulmanın imkanı yoksa, hukuk sınırları içinde sövmenin imkanı var. Recep ayında beddualar bile red olmaz. Şu mübarek gecede haykırıyorum. Allah belanızı versin!

  internet çok mu lazım dersen değil ama mesele o değil. Belki de geçici bir ağrıza var, adamların günahı yok. O zaman şöyle yapıyoruz; durum yukarıdaki gibiyse allah belanızı versin, değilse yine allah belanızı versin. ohhhh be!

  Zalimin yargıtayı varsa mazlumun allahı var, duası var, sözlüğü var...

  Not: mod abilerim, silmeyin ağlarım bak, 5 saatte zor yazdım zaten.
  28 -5 ... endoplazmik radikalim
 2. 2.
  sözde türk telekomdur. ülkenin haberleşme ağı yabancılara satılmıştır.
  4 -1 ... tapukadastro
 3. 3.
  halka en çok kazığı atan firmaya bela.
  2 ... ceterelealtdeleteenter
 4. 4.
  haklı bir söylemdir. iliğimizi kemiğimizi kuruttu bunlar.
  2 ... oduncugomlek
 5. 5.
  Bir vınn değildir kendisi, şükretmek lazım ona.
  peşin edit: Bu beden vınn kullandı arkadalar, anlayın beni, TTNET'E hayran kalabiliyor insan. Kötünün kötüsü de var derler hani.
  1 ... burgetof
 6. 6.
  şanlı uuser;

  8 mb netlimitsiz (adil kota 2 gb zımbırtılı) 3 güne kadar 6,95 mb sabit alırdım hep; 3 günden beri bağlantı 7.4 mb e geldi, altyapı iyileştirmeleri yaptılar benim porta sanırım, torretin dibine dibine vuruyorum.

  cool edit : 25 gb e 2 kez tur bindirmeme rağmen 1 mb e düşmedi aldığımdan beri.

  sanırım ttnet bir tek bana kıyak yapıyor.
  -1 ... opus magnum
 7. 7.
  allah belanı versin diye burada bikbikleneceğine ampüle oy basmasaydın diye düşündüren bedduamsı. sizin o değerli recep beyiniz telekomu haliyle yabancılara satmasaydı şimdi tarifelerini satmaya çalışan, her gün sapık gibi satana kadar taciz eden, çingene ruhlu, ticarethane mantığına sahip bir telekomumuz olmazdı; en stratejik kurum olan iletişim kurumumuz telekom yabancıların elinde, alın işte hayaldi gerçek oldu, ak parti.
  3 ... umut vadeden yazar
 8. 8.
  haklı bir sitemdir. en düşük abonman ücreti 19 tl'dir. devlet işletirken durum farklıydı, en düşük abonman ücreti 7 tl gelebilmekteydi. tabi şimdi özel şirketin elinde. elemanları ise asgari ücretin biraz üzerinde maaş almaktadır. devlette iken durum burda da farklıydı.
  1 ... kvek
 9. 9.
  bizim hükümet satarsa elin arabına telekomu, adamlar kıçtaki dona bile göz diker. eskiden onca konuşup 7,5 tl verdiği telefon faturasına şimdi konuşmasan bile 30 liraya yaklaşan faturalar ödetirler adama.

  zırt pırt kopan internete 57 lira fatura kesen firmadan her şey beklenir çünkü adamlara her şey serbest. madem veremiyorsun kaliteli hizmet o zaman fiyatı makul düzeye düşür. * *
  1 ... hayis zayeb
 10. 10.
  bencede artık belasını bulmalı bu kurum.keza bu ay beni yerle bir etmiştir.

  (bkz: 123tl internet faturasını görünce yapılabilcekler)
  4 ... lhospital