bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  uzaktan otobus gorulur, kisi yetisebilmek icin kosmak durumundadir. kendi kendini gaza getirebilmek icin "allah allah" nidalariyla kosar. otobusu yakalamak icin birebir yontemdir.
  62 -6 ... painkiller
 2. 2.
  şoför biraz geyikse, otobüsü kosan kişiyle aynı hızda sürerek, durumu daha da vahim hale getirebilir.
  19 -3 ... redwinemania
 3. 3.
  (bkz: yaradana sığınmak)
  6 -1 ... karga
 4. 4.
  tamamıyle yanlış bir harekettir.zira otobüs geldiğinde bir grup bunu farketmişken diğer bir grup farketmemiş olabilir bu nida dikkatleri noluyoruz açısında otobüse yöneltecek ve ilk binip en güzel yere oturma şansımızı azaltacaktır.bunun yerine otobüs farkedildiğinde durakta birlikte beklediğiniz arkadaşınıza dahi çaktırmadan otobüse sessiz ama hızlı adımlarla yaklaşmak durma mesafesini kafadan hesaplamak ve bileti elde hazır tutmak gerekmektedir.bunlara rağmen otobüs sizden uzakta durdu ise, otobüsün nerede durduğuna göre faaliyete geçmek gerekir.nasıl mı?yaa nooldu bilmiyosun değil mi? at bi beşlik alatayım...ya dur gitme anlatıcam... şimdi efenim otobüs durağın ilerisinde durdu ve insanlar önünüzdeyse en arkaya geçmek salaklıktır.bu sebepten otobüsün sol arkasından önüne doğru hızla koşmak ve kapının sağından girmek gerekmektedir.zira herkes sol taraftan girmeye ve arkasından geleni engellemeye çalışırken sağ taraf tatmıyle açıkta kalacaktır.bu biirr. dinliyonmu kime diyom şişşş... diyelimki tam tersi oldu ve otobüs durağa gelmeden durdu ve sen gene arkada kaldın bu seferde yine aynı yolu izleyip insanların olmadığı taraftan ters istikamete koşup kapının solboşluğundan girmek gerekmektedir.bu işlem yapıldıktan sonra arkadaşlarınız ulan sen gene nasıl oturdun diye otobüse biner mamafih ayakta kalır ve gıpta ile iç çekerler...
  6 ... karga
 5. 5.
  48 için gayet olağan durumdur.
  4 ... italiano
 6. 6.
  finaller bitiminde kampüste tıp hariç hiçbir bölüm kalmamıştır. altı kişi, ilk durakta**allah allah nidalarıyla boş otobüse girme eylemi yapar.*birbirimizi tekme ve tokatlamaktan "allah allah" nidaları bir anda "ah" "ananı" "lan dur" olur. 6 tane bukart sesiyle nidalarda biter boş otobüste tek tek oturularak yerler alınır, şöför gülmekten marşı hala basamamaktadır.
  6 -1 ... scarface
 7. 7.
  söförün sizi görüp durmaması halinde 'allah,allah'ın yerini 'anunakoyim,anasittimincocuu' kelimelerinin yer degistirecegi koşudur.
  7 ... amele donu
 8. 8.
  kimileri için bir sabah sporu, kimileri için ise "geliyor gene bizimki" denilerek, eline çekirdek alınıp izlenecek bir sabah eğlencesidir. nitekim, bu allah allah nidalarıyla koşan kişi, etrafı gizli kameralarla çevrili bir kamu dairesinin önünden, bir grup yeni kepenk açmış esnafın arasından, kırmızı ışıkta durmuş, beklemekte olan arabaların içinden geçiyor olabilir. şoförün aynadan görüp durabileceği ihtimaline karşın bir eli havada koşuyor olması da muhtemeldir. otobüs durmazsa, o havadaki el için en acilinden bir çare bulunması gerekir.
  3 ... oylumunelumune
 9. 9.
  eğlenceli koşudur. kişinin yanında kendisi gibi coşkulu insanlar varsa ve o insanlardan en az birisinde sopalı bayrak varsa, koşunun sonunda zafer kazanmış kumandan edasıyla bayrağı şoföre dikebilirler.
  3 ... arabaciarabayatasget
 10. 10.
  istanbul'da yaşıyorsanız iett şöförlerini duygulandıracak olan allah allah sözleri sayesine boğaz köprüsünün ortasında bile olsanız şöförün durup sizi almasıyla sonuçlanacak olayın tetikçisi olur bu sözler. şayet izmir'de yaşıyorsanız, bu sözler, bostanlı'dan f.altay'a otobüsle aynı hızla koşsanız, eshot şöförlerinin sizi tınlamamasına neden olabilir.
  5 ... ayseciginalpellayadoyduguan