bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    suudi arabistan da bir kavga esnasında allah a küfrettiği iddia edilen türk ün idam haberi. bu olay çok garip adamın küfrettiği net değil ayrıca bunu allah a küfretmek için değil kızgınlık anında ağzından çıkan bir söz olarak değerlendirilmeli çünkü bu adamın yaşadığı bölge hatay ve çevresinde bu tür küfürler normal sayılıyor. allah a küfür için değil karşıdaki insana kızgınlını belirtmek için bu tür küfürler sarf ediliyor. türkiye de düşünce özgürlüğü demokrasi yok diyerek şeriat isteyenler bu örneğe iyi baksın adamın suçu net bile değil ama bir söz için idam ediliyor çok acımasızca.

http://www.ensonhaber.com...asiyla-idam-edilecek.html

edit : burada bazı şeyleri karıştıranlar var. bu adam allah a kasıtlı küfretmemiştir adana , hatay ve çevresindeki küfürler bu şekilde bu hatası yüzünden idam ediliyor. ayrıca cezanın ölçüsü kaçırılmıştır. türkiye de atatürk e kasıtlı küfredenler en fazla bir kaç yıl ceza alır aynı şekilde allah kasıtlı küfredenler bir kaç yıl alır. bu yargılamalarda adil olur ortaya kesin bir sesli veya görüntülü kanıt koymadan kimseyi hapse atamazsınız türkiye de. şeriatla yönetilen suudi arabistan da ise adama en küçük iftirada hemen idam kararı çıkar. türkiye de ise düzene küfredenler cezalarını çektikten sonra başbakan bile olur. şeriat la demokratik yönetim arasındaki fark bu.
    8 -3 ... ada vapuru carki
  2. 2.
    tekrar küfür etmesi gereken adamdır. ben olsam ederdim.
    14 -29 ... pislik herif
  3. 3.
    adanalı olması kuvvetle muhtemel şahıs.
    (bkz: allahını)
    4 -7 ... pulemjot kalashnikova
  4. 4.
    adam orada asılırken türk hükümeti ne yapıyor sorusunu akıllara getiren olay. ne yaptıkları malum anlatmaya gerek yok. diyeceğim tek şey arapların aq.
    9 -6 ... icimizdeki irlandali
  5. 5.
    adanalı değil antakyalıdır. kendisini şikayet eden mısırlı terzi ise ülkeden uçup gitmiştir. arap şeyhleriyle kanka olan sayın siyasetçilerimiz ise hiçbir iletişime geçmemiştir. oysa daha yeni baba olmuş bir insandır. ve ailesini arayıp helallik istemiştir. genç bir eşi var gözyaşları içinde. peki ne diye? ispatı olmayan bir olay yüzünden. belki bir iftira için... neden? bir hiç uğruna.
    3 -2 ... fabala
  6. 6.
    her halükarda ski tutmuş adamdır zaten. *
    5 -4 ... gelberiyargelberi
  7. 7.
    ne sehittir ne gazi, bok yoluna gitti niyazi'deki niyazidir. afyonu fazla cekenlerin kurbani olmustur, seriatina sokayim afedersin.

simdi satanistin biri cikip da diyemez mi, "lan siz seytan tasliyorsunuz, hepinizi idam edicez?", diyebilir.
    5 -5 ... revolter00
  8. 8.
    kurtarılması için ne gerekiyorsa yapılması gereken insan. bir insan "bu allah'a küfretti" der ve hoopp idam. işte şeriat böyle bir şey.

edit: kötülenmiş. tamam o zaman hiç bir şey yapılmasın bu adam için. şeriat da süpper bir şey amına koyim.
    10 -6 ... kamasutra denedim begenmedim
  9. 9.
    insanları çelişkiye düşüren durumdur. çok basit bir şeydir degil mi allaha küfretmek. hadi siz de bu memlekette atatürk hakkında olumsuz iki cümle edin sıkıyorsa. tabi ki karşılıgı degil ama, laikçi zihniyetin çifte standardını, ve gerçekligi belli olmayan kapatılma davası öncesi, kamu oyu olusturma, beyinsizleri islama küfrettirme yollu haberlere bir örnek haberdir.laikçilik ne zor bi durum yahu, belki de çok kolay düşünmene gerek kalmıyor, yormuyorsun kendini beynin oksijn tüketmiyor ne güzel.oksijenlerin içinde kalıyor.

not: bu bahar çok yagmur yagdı, ülkeme bereket geri geldi, ne yapsanız boş ey ..
    2 -10 ... beklediginiz lider benim
  10. 10.
    arapların inandığı allaha benim de içten içten derinden derinden küfürler etmeme amuda kalkıp hareket çekmeme sebep olmuş haberdir.çok afedersin bildiğin orospu çocukluğu bu kadarı da.türkiyeden hiçbir yetkilinin de birşey yapacağını sanmıyorum.adamların otele ayağına gitti herifler ya,oturup ağlayın türk halkı pehey.

edit: kötüle arkadaşım kötüle,fake hesap aç ordan gir kötüle,yerin dibine sok entryi.uzayacan az daha gayret.şeriata kolum,şeriatçıya bacağım.

düdüt: bak ne demişim? arapların inandığı allah demişim,biz de yuvarlak masa tanrılarına inanmıyoruz heralde bilerek çoğul anlam yaratalım.onların dinini de her boku yedikten sonra camiye gidip dua ettikleri ilahlarını da samimi bulmuyorum.sen buluyor musun?senin bileceğin iş.
    9 -7 ... shadowkiss