bugün

(bkz: Boşa kürek çekmek).
insan yine de "doğru mu acaba lan" demekten kendini alamadığı şeydir. agnostik yaklaşmak en güzelidir, var veya yok bilemeyiz.
demirden korksam trene binmezdim hesabı.
(bkz: nasıl bir muhammet dönüyor bu kabede)
bir müslüman olarak saçma buluyorum, adam allaha inanmıyor cehennemden korksa ne olur, korkmasa ne olur ? allaha inanmamaktan daha büyük bir azap olur mu ?
görsel
bir islamik birey hareketi.
ne yapsınlar lolipop mu versinler? dedirtir.
cennet ve dinin güzellikleri ile dine ısındırmak varken; iyice soğutma amaçlı yapılan eylemdir.
bir müslümanı aforoz etmekle korkutmak gibi bir şey.
allah´la çiş yarıştırmaya çalışan şahısların düşnce ve görüşleriyle allah´a akıl vermeye, ya da dalga geçmeye çalışmaları durumudur.

sen istediğin kadar nefret et, sen bir ölümlüsün. ölümden sonrasını sana hiç kimse söylemedi, giden hiçbir zaman geri gelmedi. bu dünyada bu konu üzerinde yapılan herşey spekülasyondur. bu bir iddaaa kuponu gibi birşeydir. bütün inanan ve inanmayanlar konu hakkında speküle etmektedir.

maçın sonunda çıkan sonuçlara göre kupon yatmış mı yatmamış mi, bilirsin. müslümanlara , hz. peygamber denilen bir adam, "kuponu şu şekilde doldurursanız, büyük ikramiye sizindir, bak allah bana bi kitap verdi orada öyle yazıyo" demiş. millet diyor ki, hayır o maç öyle bitmeyecek... nerden biliyosun? maç daha bitmedi ki...ayrıca bi sürü bilimi destekleyen , inananın inancını körükleyen ayetler var kuran´da.

e buna rağmen sen tabii ki de elindeki kuponu istediğin gibi doldurmakta serbestsin. ne kadar başarılı olduğunu, şimdi bilemeyiz, maçların sonuçlarına göre biliriz.maç şu an bizim için henüz bitmemiştir. maç bittikten sonra senin kuponu o laserli alete tutar, kazanıp kazanmadığını mutlaka söylerler, hiç merak etme sen.

ayrıca da gerçekten varsa, allah ın kimi neyi nasıl cezalandıracağı sadece ve sadece kendisini ilgilendirir. yani allah sana fikrini sormaz.
komiktir.
Ayrıca dinlerde neden sürekli korkutma vardır hiçmi espri anlayışı yoktur sürekli yanarsın, çarpılırsın bu ne ya.