1. 1.
  Daha önceleri yahudi katliamıyla biraz kızgınlığını dile getirse de, şu an kesinlikle katılıyorum. Müslümanlar kıskanmasın allah ortadoğuda yahudileri destekliyor. israil'e allah tarafından verilen füzeler müslümanları bombalıyor malesef. Her gün şükür duası ediyordur yahudiler.
  1 -2 ... lennonmccartney
 2. 2.
  Çok sevdiği için kuran'ı indirdi zaten.
  -3 ... selia
 3. 3.
  YAHUDiLERiN LANETLENDiĞi AYET

  Al-i imran, 3/112-113: "Onlar (Yahudiler) nerede bulunurlarsa bulunsunlar, Allah'ın ahdine ve insanların (müminlerin) himayesine sığınmadıkça, kendilerine zillet (damgası) vurulmuştur; Allah'ın hışmına uğramışlar ve miskinliğe mahkum edilmişlerdir. Çünkü onlar, Allah'ın âyetlerini inkâr ediyorlar ve haksız yere peygamberleri öldürüyorlardı. Bu da, onların isyan etmiş ve haddi aşmış bulunmalarındandır. Hepsi bir değildir; Ehl-i kitap içinde istikamet sahibi bir topluluk vardır ki, gece saatlerinde secdeye kapanarak Allah'ın âyetlerini okurlar."
  1 -2 ... tenete
 4. 4.
  Saçmalıktan ibaret olan başlık.
  1 -1 ... sokaktaki yazar
 5. 5.
  Saçmalık diyenlerin cevap vermesini beklediğim başlık. Allah neden müslümanların katledilmesine engel olmuyor? Neden yahudilere bu savaş nimetleri verilmiş de, zavallı filistinlileri cıbıldak bırakmış?
  1 -2 ... lennonmccartney
 6. 6.
  Bre dostum! Günümüzde müslümanların cehaletini görmüyor musun? Memleketin büyük kısmı müslümanım der ama kaçı düzenli namaz kılıp, çalışıp, güzel söz söyleyip, haramdan korunarak yani kısacası dinini yaşıyor? Bu yaşadıklarımız islam alemine hak değil mi? Allah ayetinde onlar yatarken, otururken, evreni, gökleri düşünürler diyor. Peki bunu müslümanlar mı yapıyor lanetlenmiş kavim mi? Şu dünya bile birkaç salih müslüman hatrına dönüyordur. Kuşu ölen çocuğa taziyeye giden peygamberin, kuşa su vermekten aciz ümmetiyiz. Sen de diyorsun ki allah neden müslümanların katledilmesine engel olmuyor? neden yahudilere bu savaş nimetleri verilmiş de, zavallı filistinlileri cıbıldak bırakmış? Bize her şey müstehak gözüm, her şey..
  2 ... sokaktaki yazar