1. 1.
  ama kaderci olmak insanın kendini bir nevi kısması anlamına da geliyor, kısmen beğendiğim sözdür.
  1 ... nikimyirmikarakterli
 2. 2.
  tam kapitalist sistemin gerekliliklerine hitap edecek şekilde politik bir söylemdir. akıllara varlıkla imhitan yoklukla imtihandan zordur sözünü getirir ki o da aynı şekilde sesinizi çıkarmayın lan işte fakirliğin kıymetini bilin tadında kitleleri yatıştırmaya yönelik gaz alıcı bir söylemdir.
  3 ... konglamere lenf nodu
 3. 3.
  bir islami bilgelik oyunudur. siktirin lan ordan. ezikliğinizi eksikliğinizi böyle kamufle ediyorsunuz işte. mevla adamın anasından emdiği sütü burnundan getiriyor siz halen imtihan imtihan diye avunuyorsunuz. yok arkadaş. benim canımı yakacak yüzüstü bırakacak ben de bunun altında hikmet arayacağım. bırakın her belanın zulmün altında bir hayır hikmet aramayı.
  2 ... dis guclerin oyunu
 4. 4.
  Allah'ın Verdiğinin imtihanı, 1/40'lik bir payın ödenmesiyle başarıyla geçilecek(?) bir imtihanken, vermediğinin imtihanı bu payın kendisine yetmeyeceğini bile bile kabullenmek zorunda olmaktır. Bu sözün mantığı işte bu.

  Oysa islam bunu kesinlikle reddeder. Eğer dünyanın herhangi bir yerinde bir insan açlıktan ölüyorsa, yastık altına koyduğun veya bankada biriktirdiğin para sana haramdır. işte asıl imtihan!
  2 ... fistingci sahap
 5. 5.
  Mevlana derse güzel der sözünü haklı çıkaran söz.
  1 ... oytunkaran
 6. 6.
  (bkz: sıçarken imtihana tabii tutulmak).
  -1 ... draculaya inanmayan sivrisinek