1. 1.
  son bir haftadır tutmadığım halde hissetmememi açıklayamayacak durumdur. ayrıca şu kafadan vazgeçin aa deprem oldu bak zina ettiler onun için oldu, bak oruç tutmadılar allah deprem gönderdi o yüzden! kardeşim sen allahın işine ne karışıyosun? haşa allahtan daha mı iyi bileceksin neden olduğunu? belki sen yeterince iyi bir müslüman değilsin seni sınamak veya cezalandırmak istiyordur allah hı neden olmasın?

  eklenti: işbu entrynin ilk entry ile hiçbir alıp veremediği yoktur. yalnızca böyle düşünen zihniyete cevap niteliği taşır sözüm meclisten dışarı elbette.
  2 ... devridaim
 2. 2.
  (bkz: deprem)
  ... fafnir
 3. 3.
  (bkz: 7 2 yetmedi mi)

  Kendine "Müslüman" diyen hayvanların taşıdığı bu pankartın yanında pek etkili olmayacaktır.
  2 ... asuregibisurat
 4. 4.
  böyle bir şey olsaydı avrupanın, amerikanın, asyanın ve afrikanın yerle bir olması gerekirdi.
  not: kafir neden oruç tutsun? her oruç tutmayan da neden kafir olsun?
  ... ekculi
 5. 5.
  (bkz: oruç tutmayan kafir)
  (bkz: oruç tutan kafir)
  ... emre fosforoglu
 6. 6.
  Allah'ın müslümanım diye gezen peygamberciklere deprem göndermesi kadar doğal durum. Allah cüzzi irade vermiş bazı eşşekler hala insanlara tuttuğu oruçla yada dinsizliğiyle üstünlük taslamaya çalışıyor.
  ... lambadancikancin
 7. 7.
  sadece oruç tutmayanların hissetiği depremdir, konuşulanlara göre.
  deli misiniz oğlum siz, aklınız başınızda mı ?
  ... zisplak
 8. 8.
  mutlaka kul hakkı yiyenlere de bir mesajı vardır...
  ... thelma
 9. 9.
  (#20655103).
  ... diveynveyd
 10. 10.
  Uydurmaca ve bilmeyenler için tuzak bir başlık.
  Allah'ı tanımayan insanların atıp tuttuğu şeyler. Madem ortaya birşey atacaksınız araştırınız arkadaşlar. Gerçekten gülünç oluyorsunuz.
  Allah dünyada cezalandırmaz ahirette cezalandırır.
  Ayetlere bknz,

  18:106 - işte böyle, onların cezaları cehennemdir. Çünkü inkâr etmişler ve benim âyetlerimi, peygamberlerimi alaya almışlardır.

  17:63 - Allah buyurdu ki: "Haydi git! Onlardan kim sana uyarsa, şüphesiz ki, cezanız cehennemdir, hem de mükemmel bir ceza. "

  20:127 - işte haddi aşanları, Rabbinin âyetlerine inanmayanları biz böyle cezalandırırız. Ve muhakkak ki ahiret azabı (dünya azabından) daha şiddetli ve daha devamlıdır.

  21:29 - içlerinden kim: "Ben, O'ndan başka bir ilâhım" derse, biz ona cehennemi ceza olarak veririz. Zalimleri biz böyle cezalandırırız.
  ... geberikk gelin