1. 1.
    Binlerce yıllık bir yöntem vardır. Bu yöntem hiç şaşmaz hep derim.

Böl-parçala-yönet

Bu tek müslümanlarda işe yarıyor sanmayın. Biliyorsunuz anlatır, istanbul'a Osmanlı dayandığı vakit bile Avrupa da ama mezhebimiz farklı ne yapsak ki şimdi? Diye birbirlerini yemişlerdir.

Sonuç? Avrupa defalarca tokat manyağı olmuştur. Adamlar o mezhepçilik yaptıkları, din diye birbirlerini yedikleri zamanı "karanlık çağ" olarak adlandırıyor bugünlerde. Hristiyanlar da yine halen mezhep va var tabi. Ama bunları aştı birçoğu. istersen suya tap bana ne kafasındalar.

Biz halen karanlıktayız.

Ed: başlık başa.
    1 -1 ... keyf kahyasi
  2. 2.
    Allah diye bir şey olmadığı için olmayan durumdur.
    2 -3 ... ulusalci yazar
  3. 3.
    suriye'ye, mısır'a, libya'ya, ırak'a bakın.

ışid ve hizbullah türevi haydutları destekleyen herkes allah tarafından ebedi tahammülsüzlük, cehalet ve fakirlikle lanetlenmiş.

bunlar, başlarına bir felaket geldiğinde ellerini açıp yalvarmalarına rağmen musibetlerden kurtulamayan, haset, asabiyet ve cinnetten beslenen münafıklardır.

batılı işbirlikçileri de aynı akıbeti yaşıyor.
    2 ... epsilon pi
  4. 4.
    vallahi ben allahın algoritmasını hala çözemesem de hizbullah durup dururken ortaya fırlamadı, uzun bir süre hamaneyin emrini bekledi. köyünde oturan türkmenler ne günah işledi de ışid onları kesti bence asıl bu sorgulanmalı. hani şu türkmendağında öldükleri zaman kimsenin haberinin olmadığı ama onu öldüren ışidliler kıstırıldığı zaman "türkmenler ölüyürrr" diye cığırılan türkmenler. yani şunu yaptı cezasını buldu mantığının sonu yok, masum adam naptı da vahşice öldürüldü onu demek istiyorum.
    1 ... gcerman
  5. 5.
    Bu gün yine beni helak etmeyen Allah’a şükürler olsun. Şimdiye kadar çoktan helak olmam gerekiyordu ama sanırım bana kıyak yapıyor. Tanrım teşekkürler o mübarek ellerinden öperim.
    ... temirata