bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bu nedir şimdi ya, nedir şimdi bu. kimse bunun hesabını vermeyecek mi. bizim kendimize göre yaşantımız ve sorumluluklarımız var. bunlar insanoğlu daha doğmadan önce ön yüklemeli olarak geliyor. sonra zorluklara karşı sorumluluklarımızla hareket ederken cin diye bir şey çıkıyor. bu ne rezalettir! yani şu mesele cinlerimi tepeme çıkarıyor resmen. ya bu cin ne iştir arkadaş ya, ne ayaktır bunlar. dünyada başka yer mi kalmamıştı da bunlar gelip dünyanın ortasına yerleşmiş. hadi onu geçtim, la sanki başka dünya mı yok? alın size ayrı dünya, gidin orda yaşayın. ha sanki dünya acaip geniş yerdi, 8 milyar insan gülüp oynayıp barış içinde yaşıyoruz, bir de cinlerin kaprisleriyle uğraşıyoruz. yok recep tayyibi başkan yapacağız, yok trump dünya lideri olacak, yok putine hazineleri vereceğiz, vıdı vıdı. işleri güçleri ortalığı karıştırmak. ha tamam bende de onlarla mücadele edecek teknik ve taktik donanımlar olsa, eyvallah. mesela birine böyle kılıcımı çeksem, gelir içimden geçip öbür taraftan çıkar. şimdi bunlarla nasıl baş edeceksin. böyle şey olur mu ya. def olsun gitsinler başka dünyada yaşasınlar. bunları çekmek zorunda mıyız canım. aaa. cıkcıkcık. sabah sabah yaa.
    ... gok kubbeye kadar yolu var
  2. 2.
    https://www.instagram.com/3harf_3catal
    ... joneca
  3. 3.
    Şiddetli geçimsizliğe sebep olabilecek bir durum.

Ben vantilatörü açıyorum, o kapatıyor.
    Bizim boyutta Hava sıcak amcık kafalı neden anlamıyorsun!
    1 ... ortamlarin suratsizi
kapat