1. 1.
    Bakın bu nasıl anlatılır bilmiyorum ama; hakkaten yok, cidden yok. Bayağı bayağı yok.

Kuran'a değinelim evvelinde, kutsal ilan edilen bir kitapta 1 tane bile çelişki veya saçmalık ya da hata bulabiliyorsak (ki pek sayıda sadece benim gözlemlediğim ayet var, aşağıda "bkz" olarak veririm) o kitap kutsallığını kaybeder. Bu da demek oluyor ki, o kitap; bir tanrıya ait değildir.

Hırsızlığın, zinanın ve dinden çıkışın cezasının o dönemlerde çokta yanlış bulunmamasının nedeni; zaten insanlara verilen bir değer olmamasından, ya da asıp, kesip, dökmenin meşru olarak görülmesinden dolayıdır.

Ama bunu günümüz kafasıyla düşündüğümüzde, "bunlar yanlış" diyebiliyorsak, yukarıda da bahsettiğim gibi o kitap kutsallığını kaybeder.

Çünkü hakkaten, günümüz kafasına ters olamaz allah'ın kanunu. Aranızda sorsak karıncayı incitemem ben diyen insanlar vardır ama bak inandığın allah senden bunu istiyor.

(bkz: kuran da tek bir hata varsa kutsallığını kaybeder)
    8 -14 ... orospu evladi
  2. 2.
    hepimiz bu kardesimize inandik degil mi arkadaslar? (evet deyin evet)

butun sozlugu dinden imandan cikarmis gercektir. valla helal olsun.
    7 -3 ... hanfendinizz
  3. 3.
    ateistim çünkü
    6 -4 ... darah hitam
  4. 4.
    baska bir yol daha var (bkz: deizm)
    2 -1 ... theotherside
  5. 5.
    ateyizin bile cahilinden sana sığınırım.
    9 -2 ... kiytirik
  6. 6.
    Göremediğim şeye inanmam diyen insalardır. Senin aklın varmı diye sorarsanız var derler, görebiliyormusun deyince de buga giren insanlardır.
    ... probiotiq
  7. 7.
    yanlıştır, allah sahibimizdir, gerekirse 50 sayfa felsefe yaparız koç. (huzur islam da)
    1 -3 ... kadir1999 guclu cocuk
  8. 8.
    sonunun zeus ve daha nicesi gibi olması dileğiyle. onun da modası geçecek elbet. yalnız "allah" modası baya tuttu. ben göremem de benim torunlar belki görür. yok lan onlar da göremez.
    ... o eli cekiyosun
  9. 9.
    Herkesin merak ettiği gibi; Beni, O yarattıysa, O'nu kim yarattı?
    ... gocmar07
  10. 10.
    allah ın gerçekten olmadığı gerçeği
    7 ... promer