1. 1.
    Müminlerin açıklaması beklenen sebeptir.

Ortada insanlar filan yokken bunları yaratıp, milyonlarca yıl birbirlerini dişlemelerini sağlamadaki hikmet ne olsa gerektir? Hayır, o değil, bunlar yok olduktan sonra insanların ortaya çıkması da 60 milyon yıl kadar zaman alıyor.

Maksat insanı yaratıp, ibadet etmesini sağlamaksa bunca uzun tiyatroya ne gerek var? Ne anlamı var?
    10 -11 ... rumeli71
  2. 2.
    ya olum anladik en super ateist, dinsiz, imansiz sensin. bu muhtesem sorularinla muslumanlari koseye sikistiriyor, hasa allah in olmadigini aklinca ispat ediyorsun. tamam, eyvallah da az ara ver lan. bi don bak profiline 'akp tu kaka, allah yok, din yalan' gibisinden entryler harici bir sey bulabilecek misin bakalim.
    cok itici oluyorsunuz yani, demem o ki burasi sadece ve sadece icinizdeki kini, nefreti kusacaginiz bir ortam degil. ne bileyim arada bir şaka olur, matrak bir şeyler yazilir, edilir falan. ama sizde boyle bir durum soz konusu degil. nato kafa nato mermersiniz amina koyayim. yobazin en onde gidesiniz. nefret dolu iciniz, kin, haset dolu. ama bu kadari gercekten fazla lan. gercekten fazla, simdi insanin su sacma skik sorularini kale alip karsilik verecegi varsa bile icinden gelmiyor inan. 'lan yine mi bu yobaz' deyip kosarak uzalasiyorlar. en azindan benim icin gecerli bu durum. zavallisin ozetle. ici islam, musluman kiniyle/dusmanligiyla dolu, kendi kendini yeyip bitiren bir zavalli.
    13 -17 ... iyesta sertsken
  3. 3.
    Peşinen söyleyim petrol üretmek için değilr. Hiç bir dinozor petrole dönüşmemiştir. Hatta yürüyen hiç bir canlı petrole dönüşmemiştir. Dönüşemezde.
    4 -1 ... enkidu1986
  4. 4.
    https://twitter.com/davej...tatus/1303890695237885952
    2 ... not alpha anymore
  5. 5.
    Ateistlerin küçük aklını karıştırıp onları iyice delirtmek için.

Çıldırın!
    6 -2 ... uzak diyarlarda evli barkli
  6. 6.
    Zamanı gelince alayının hakkından gelip, yobaz totoşa çok espürük bir şeyler yazması için fırsat vermekmiş, öyle anlaşılıyor.

Çok espürük bir totoştur bu... Hep makara hep makara.. Yerlere yatarsın, o seviyede... Yakında misvaka transfer edecekler bunu.. Espürük makinası..
    4 -3 ... rumeli71
  7. 7.
    lan gundi, ben 'super espriler yapiyorıum, insanlar oluyor bayiliyor' mu diyorum, hayir. 'her seyin bir zamani vardir' diyorum. yeri gelir siyaset yaparsin yeri gelir kendi capinda espri. ama sen ve senin gibilerin kafasi buna basmaz. birde laf salatasi yapiyor gotu boklu. gerci hata bende, 'espuruk' diyerek aklinca espri yaptigini, bel alti vurdugunu zanneden bir gergedana ne anlatiyorsam.
    1 -3 ... iyesta sertsken
  8. 8.
    Dinozorlar hiç yaşamadığı için olmayan sebeptir.
    -4 ... sisteme lanet eden gariban
  9. 9.
    kuran'da yazıyor olması lazım. iyi bakın.
    (bkz: velociraptor suresi)
    6 -1 ... husamettin cintonik
  10. 10.
    (bkz: cevab veremedi)

Sen din iman ayaklarına kafakola aldığın saftirikler sayesinde türkiye'nin en zengin %10'luk kesiminin toplam servet payını %67'den %82'ye çıkar, sonra cici dinimle uğraşma de...

Dininizi her bir şeye karıştırmasanız, türlü zulümlere, hırsızlıklara, yolsuzluklara, baskılara, hak gaspına araç etmeseniz bana ne sizin dininizden? isterseniz uçan makarna canavarına inanın, çok da tın..

Bu arada, uğraşmak derken, sadece bir soru sordum, konu hakkında fikir bile beyan etmedim, nedir bu telaş, bunca mugalata?
    5 -4 ... rumeli71