1. 1.
    Bu kadar çok çelişki ve yanlışın olduğu kuranın doğruladığı gerçektir. Allah önce "dilediğime hidayet verir dilediğimi saptırırım" diyor, sonra da herkes hidayete erinceye kadar savaşın cihat edin diyor. Tam bir komedi ya. Daha bunun gibi bir çok dalga geçme örneği vardır.
    13 -10 ... parttimefilozof
  2. 2.
    Bayram günü islamiyeti çökertme kardeşim.
    10 -3 ... koca gotlu ogretim uyesi
  3. 3.
    Birisi de mesaj atmış "bu kusursuz sanatın varlığı bir sanatçıyı gerektirir" şeklinde. Kesinlikle çok doğru. Bu muazzam şahane kainatı Allah yaratmıştır. Allah ise bu kainattan daha sanatlı ve daha muhteşem bir varlıktır. Öyleyse Allahı kim yarattı? Ayrıca kusursuz diye bir şey yoktur. Hatta allahın bizzat kendisi bazı yerlerde çuvalladığını kabul etmiştir. Mesela hz. ibrahime, "dostum ibrahim şu dalgayı yaparken çuvalladım yardım et de şunu bir duzeltelim" diyerek ibrahimden yardım istemiştir. ibrahim de dalgasının derisini yüzüp kendisini sünnet ederek allahın yaptığı hatayı düzeltmiştir. insanlara sünnet ol diyen Allah böylece kendi hatasını kabul etmiştir. Sünnet olayıyla doruklara ulaşmış olan dalga geçmedir. Resmen derisini yüzün şu melunun diye müminlerle dalga geçmiştir Allah.
    2 -5 ... parttimefilozof
  4. 4.
    Müslümanların kafası çalışmadığı için göremedikleri dalga geçmedir. Her yıl binlerce çocuk sünnet edilmekte. Neymiş allahın emriymiş. Bak sen. içlerinden birisi de çıkıp demiyor ki olum bunu sen yaratmadın mı lan niye kestiriyorsun?
    3 -2 ... parttimefilozof
  5. 5.
    Başka bir komedi de allahın kendi yarattığı şeylere düşman olmasıdır. Mesela domuz örneği. Madem kötüydü niye yarattın ki? Amacın neydi gülüm? Müslümanlar yok mu o Müslümanlar? Hah işte onların kafatası içlerinde sadece bir kaç tane sinir hücresi var. Diyorlar ki" domuzlar eşlerini kıskanmazlar, kendi pisliklerini yerler. Domuz eti yiyen de domuz gibi geniş olur" yani diyor ki domuz eti yersen sen de domuza benzersin ve eşini kıskanmazsın, herkesle paylaşırsın. iyi de muzlim efendi senin etini yediğin sığırlar da anneleriyle hatta kız kardeşleriyle çiftleşiyorlar onları ne yapacağız? Bir tosun yani erkek sığır, hem kendisini doğuran annesiyle hem de kız kardeşleriyle çiftleşir. Muzlimlerin kurban ettiği diğer hayvanlar için de bu geçerlidir. Müslümanların sûrekli birbirlerine takmalarının ensest ilişkiye girip akraba evliliği yapmalarının da sebebi bu o zaman?
    4 -2 ... parttimefilozof
  6. 6.
    Ne insan ne de yaratılış kusursuz değildir.
    Hatasız hiç değildir.
    ... sanguine aurora
  7. 7.
    tanrınız bile sinle dalga geçerken biz neden sizinle dalga geçmeyelim ki? bahsettiğim hiçbir şeye cevap veremiyorsunuz. sizin yüzünüzden memleket yangın yeri oldu. bunlar korkunun ürünüymüş. güzel bir nokta. kendisinden korkmamı isteyen bir diktatöre boyun eğmiyorum! korkusundan saklanan allahınıza söyleyin poposu yiyorsa çıksın ortaya. acı ama gerçek olan gerçektir.
    1 -2 ... parttimefilozof
  8. 8.
    Ya bırakın beyler ne ederse etsin havlar havlar susar.
    ... komutan amina logar