1. 1.
  kendini bilen müslüman için çok önemli olmayan uğraşılardır. burda önemli olan evlatlarımıza dini doğru öğretmektir. nitekim din düşmanları her zaman var olmuştur ve olacaktır da.
  1 ... nick rovelver
 2. 2.
  Ateistlerin değil, tam tersine iman edenlerin düştüğü çelişkidir. Türbesine yüz sürebilmek için her sene düzenlenen etkinliklerde birbirlerini ezip naralar atarlar. Bu ikinci bir "tanrı"ya tapınmak değil de, nedir ? Verdiğin eksi kadar sorgula yeter.
  2 -2 ... mephala
 3. 3.
  "olum kendinizi bir doğru ifade edin lan, o sikindirik feysbukda karı-kız kovalayacağınıza azıcık kitap okuyun da ufkunuz genişlesin" diye tatlı tatlı söylenen amcayı kızdıran başlıktır. ***
  ... fuser
 4. 4.
  Müslümanların da ateistler kadar yaptığı eylem. Hatta o kadar ileri gidebiliyorlar ki peygamberin hükmünün allah'ın hükmünü neshettiğini iddia etmeye kadar varıyor. (bkz: recm) bununla beraber din gününde tek söz sahibinin allah olduğu kuran'da açıkça yazmasina rağmen o gün peygamberin insanları affetme yetkisini olduğunu iddia ediyorlar. Ve daha birçok şey...

  Kısacası önce iğneyi kendimize, sonra çuvaldızı başkasına batırmalıyız.
  1 ... 80 the city
 5. 5.
  kitabı peygamberleri yazdığından aynı kapıya çıkar. yoksa siz hala?
  -1 ... lapella
 6. 6.
  hiçbir şeyin yoktan var olamayacağına inanan beyinlerin tanrının nasıl var olduğuna verecekleri cevabı merak ettirmistir. yahu tamam herşey senin yaşadığın gördüğün dunyadaki gibi sekillenmiyor. acayip olaylar var aciklanamayan oturun bunun hayranlığını yaşayın buna tapin.
  -1 ... the endless melancholy
 7. 7.
  (bkz: yobazların inanılmaz küfürbaz olması)
  ... mazlumu getirin bana