1. 1.
  tam hali, “Ben Allah’ın evine umreye gittim. Türkiye’de en muhafazakar parti Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Artık bir şans verin” şeklinde olan mahmut tanal açıklaması.

  "noğlur yha, noğlur. bi kerecik şans verin, chp de iktidar olsun ayol. hıı, vermez misiniz??? allahın belası pislikler, pis yabozlar. arab kültürüylen yetişenlerden hayır mı gelir chb ye, pislikler,

  siz gidin akepeye verin, dini kullanan akepeye. hofff yha hofff!!!

  https://www.haber7.com/gu...-muhafazakar-parti-chpdir
  2 -2 ... merhaba ben pembe iyesta
 2. 2.
  Mahmut tanal umreye gittiyse, bende mesihliğimi ilan ediyorum.

  Umreye allah'ın resulünün mabedlerini ve hatırasını görmek için değil, sadece "lan bi bakayım bu müslümanlar neden ölümüne seviyor allah'ını peygamberini diye meraktan gitmiştir gittiyse. Yada hakkımıza bilgi edinmek için gitmiştir.

  Yoksa bende birçok kliselere manastırlara gittim, sırf gezmek için. Bende en hristiyan mı oldum şimdi.

  Yav artık bırakın şu zırvalıkları.
  2 ... neff teymur
 3. 3.
  Yani ışıklımıs 'Biz Aleviler olaraktan CHP'yi ele geçirdik, Atatürkçüleri, Kemalistleri chp'den attık. Bizi ülkenin başına getirin de HDP'yle gizli saklı yaptığımız ülkeyi 25 idari yönetime bölecek anayasayı yürürlüğe sokalım, Dersim isyanının intikamını sadece CHP'den Atatürkçüleri atarak değil de tüm Türkiye'deki Türkçülerden alalım.' demek istiyor. Aynen böyle demek istiyor. Hadi gidin Ümit Özdağ'ın açıklamalarını okumadan CHP'ye verin oyları. Ekonominiz çok güzel olacak çok akıllı Atatürkçüler, çok akıllı Türkçüler. inanın bize yani.
  3 ... kureysan kirmizisi
 4. 4.
  Neo ottomanistler hacca gideni sevmez. Padişahları bir kere hacca gitmemiştir. Tek hacca giden cem sultanı da ağır gömerler.

  Ha pan islamistleri bilmem belki severler.
  -1 ... uzay muhtari