1. 1.
    allah ın sizi acı çektirmeden ağlatmadan bırakmam demesidir.

bakara suresi 214. ayet. yani şu cennet muhabbetini zaten harap olduk istememe hakkımız da yok mu?

Yoksa sizden öncekilerin çektikleriyle karşılaşmadan cennete girebileceğinizi mi sandınız? Onlar öylesine yoksulluk ve sıkıntı çekmişler, öyle sarsılmışlardı ki peygamber ve yanındakiler, "Allah’ın yardımı ne zaman gelecek?" diye niyaz etmişlerdi. Bilesiniz ki Allah’ın yardımı yakındır.
    2 ... yay burcu kadini ariyorum
  2. 2.
    bir durum. sınanacağız elbette ama allah'tan ümidini kesmeyenler en çok merhametinden yararlanacak olanlar diye bir şey de vardır.
    8 -1 ... en asaletli duygularin adami
  3. 3.
    Cımbızla çeken ergen ateist hezeyanlarına meze olmaktan öte bir kitap o. Ben her okuduğumda ufkum açılıyor hep. Öncesine sonrasına hatta kitabın bütününe bakmak gerekir. Ona bakılırsa her insanın sınavı kapasitesi acı eşiği sabrı da birbirinden farklı. Bir kere okumayla anlanacak bir kitap değil. Neyse. Kimseye yol gösterecek peygamber de olamayız. Herkesin aklı kendine.
    -1 ... alpenglow
  4. 4.
    bir ifade. ne cımbızıamk açık açık onlar çekti sizde çekeceksiniz diyor. not ateist değilim.
    ... yay burcu kadini ariyorum
  5. 5.
    Teknik olarak Allahın değil mohamedin sözüdür. *
    ... kivilive