bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  2006 yapimi, türü'nün yaninda 'korku' yazan ama korku filmi ile alakasi olmayan ve de ne ne anlattigini, ne de niye cekildigini anlayamadigim, amerikan sinemasinin güzide bir dandik filmi.
  -1 ... boreas
 2. 2.
  tema, ana fikir gibi kavramları isteyen birisiyseniz filmden, kesinlikle izlemeyin. ne konu var ne oyunculuk. kesinlikle fiyasko. türkçeye vahşet partisi adı ile çevrilmiştir. çok zorlanırsa amerikan gençliğinin zıvanadan çıkmışlığını eleştirdiği belki çıkarılabilir.
  -1 ... xasimus
 3. 3.
  yine bir amerikan gençlik klasiklerinden daha.. olaya sadece biraz gerilim katmışlar hepsi bu.. ayrıca; yaran bir türkçe çevirisi vardır..
  (bkz: vahşet partisi)

  --spoiler--
  Mandy Lane, Teksas'ta yaşayan, okuduğu lisenin en popüler kızıdır. Bütün erkekler henüz kimseyle birlikte olmamış Mandy'le beraber olabilmek için yarış halindedirler. Red, bu amacını gerçekleştirmek için Mandy'i ve arkadaş grubunu her şeyden uzaktaki çiftliklerinde yapacağı partiye davet eder..

  Gece ilerledikçe alkol ve uyuşturucunun etkisiyle erkekler kontrolden çıkınca işler çirkinleşir. Reddettiği erkeklerden biri bunu gururuna yediremeyince Mandy'nin yapabileceği tek şey kalır, o da canını kurtarmak için kaçmaktır..
  --spoiler--
  -1 ... vampzdisco
 4. 4.
  ambed heard'ın tekrar bilmem kaç yüz bin erkeği aşık ettiği filmlerden biri.
  ... abhartach lynch
 5. 5.
  az önce izlediğim ve harcadığım vakte çok üzüldüğüm, korku anlamında aradığımı bulamadığım berbat film.

  ama Amber Heard* hatrına sonuna kadar tahamül edilebilir belki!* en azından ben öyle yaptım!

  all the boys love mandy lane
  all the boys love mandy lane

  he bi de nasıl olurda "all the boys love mandy lane" geçirdiği evrim sonucu "vahşet partisi" adını alır o da ayrı bi konu!
  2 -1 ... erdinaryus professor
 6. 6.
  ---alıntı---
  teksas güzeli mandy lane lisenin prensesidir. chloe ve red, mandy’yi red’in aile çiftliğinde haftasonunu geçirmek üzere davet ederler. mandy bunu arkadaşlıklarını ilerletecek bir fırsat olarak görür, erkekler ise onu elde etmek için can atmaktadır. teksas yollarında ilerlerken, çocuklar yavaş yavaş mandy’nin savunmasını kırmaya çalışırlar: bir bira kamyonundan bir fıçı bira çalınır, hafif uyuşturucular gençlerin kanına karışmaya başlar. mandy olup bitenleri hafif tebessümle izlemektedir; bu tutumu onları bütünüyle çarpar.

  çiftliğe vardıklarında herkes mandy’ye ilk defa sahip olan erkek ünvanını kapmak için binbir numaraya başvurur. fakat gece ilerleyip alkol, uyuşturucular ve hormonlar da işin içine karıştıkça geri alınamayacak sözler ve hareketler bir bir dökülür. reddettiği erkeklerden biri bunu iyice ciddiye alınca, tatlı mandy kendini birden hayatı pahasına bir mücadelenin içinde bulur. edebiyatmış, matematikmiş, bunları bir kenara atın. lisede en önemli kozun itibarındır, tabii eğer hayatın tehlikede değilse...
  ---alıntı---

  2006 amerikan yapımı korku, gizem, romantik, gerilim türlerindeki filmdir. bir nevi cem yılmaz'ın anlattığı gibi "şimdi lay lay lom nereye eğlenmek için gitsek de gebersek?" ana temalı film.

  --spoiler--
  filmin benim açımdan en güzel özelliği amber heard adlı yaratığı bünyesinde bulundurmasıydı ki bu sadece kelimlerin kifayetsiz kaldığı güzelliği açısından değil senaryo'daki şaşırtmaca açısından da çok önemliydi.
  ---burası feci spoiler---
  bir gurup genç bir eve giderler eğlenmek için. içlerinde okuldaki her erkeğin sahip olmak istediği mandy lane de vardır. gençler bir bir gebermeye başlar. siz "ulan bunları kim gebertiyor ak?" diye sorarsınız. ama filmin sonunda asıl katilin gurup içindeki melek yüzlü mandy lane (amber heard) olduğunu anlarsınız. kendisi arkadaşlarını bir başka erkek arkadaşı (okul'Daki en popüler çocukların sahip olamadıkları mandy'nin ezik arkadaşı) yardımıyla eşşek cennetine iade'i taahütlü olarak postalamaktaymış. anlayacağınız kız psikopat çıkıyor. işte filmin en güzel yanı bu. "melek yüzlü şeytan" teması. demek ki bir kızın üstüne bu kadar da gidilmemeliymiş!
  ---burası feci spoiler---
  en azından yengeniz (amber heard) için izleyin! ama elleriniz bir yerlere gitmesin! almıyım ifadenizi!
  --spoiler--

  http://www.teenidols4you....amberheard_1276807577.jpg
  ... rivne
 7. 7.
  amber heard gibi bir güzellik tanrıçası için bile izlenmesi gereken bir filmdir. şahsen ben o yüzden izledim. filmden fazla bir beklentiniz olmadan izleyin. klasik katil tatile gelen bebeleri tek tek öldürür temalı bir film. sonu biraz değişik diğer filmlere göre. amber heard candır canandır.
  ... orkestra adam