1. 16.
    Böyle bi yazar vardı geçenlerde, attı tuttu baktı iş ciddiye biniyor ayakları götüne vura vura kaçtı.
    ... e f e e
  2. 15.
    all must die
    all must die
    insanlığa bir mesaj bırak
    all must die
    all must die
    3 ... hicci
  3. 14.
    Böyle insanlara sinir oluyorum
    Ulan madem sözlerinin arkasında durmaya yüreğin yok ne atıp tutuyosun.
    1 ... e f e e
  4. 13.
    Nereye gittin daha karpuz keseceğiduk. Dine ve cumhurbaşkanına hakaretlerin elden avukata teslim edilmiş diyorlar. Kacmakla zor kurtulursun.
    ... ezer gecerus
  5. 12.
    Tam özel mesajına cevap verecekken silik olmuş.

Ama bişe olmaz kendisine. Direkt olarak allaha peygambere söven insanlar geldi geçti. Hiçbir şey olmadı hiç birine.
    Tck'nın halkın bir bölümünü in inandığı değerlere alenen hakaret suçuna uygulayacağı yaptırım çalışmıyor zaten. Kol bozuk.
    2 -1 ... agca
  6. 11.
    Hakaret etmekle ifade özgürlüğünü ayırt edemeyen, ideoloji karmaşası yaşayan yazarları tanımamıza vesile olmuş yazar.

Bir de çok nezih bir dünya görüşüne sahiplermişçesine kanaat önderliğine soyunmazlar mı...

inançsız olmakla, inanan insanlara hakaret etmek arasındaki uçurumu idrak edebilecek bir farkındalığa sahip olmanızı temenni ediyorum.
    8 ... elisabethvogler
  7. 10.
    Saygı duymak zorundasın

all must die
    3 -1 ... manganapolii
  8. 9.
    ayrıca kendisi korkak gibi entriyi silmemiştir modlar silip çaylak yapmıştır.
    3 -5 ... nick koymayi unuttum
  9. 8.
    hiçbiryere şikayet etmediğim hatta gerekirse kendisine destek çıkıp avukat dahil sağlayacağım yazar böyle aynen devam et paşam ifade özgürlüğü diye birşey var.
    5 -7 ... nick koymayi unuttum
  10. 7.
    Şu başlığı açan provokatör. Ben gerekli yerlere iletiyorum. Umarım bu nefret dolu insancığa gerekli ceza kesilir.

Ekran görüntüsü
    all must die
    5 ... zall bana hep abi der