bugün

sigara tabii ki. Rakı ile beraber iyi gider. Hatta imkanınız varsa uyuşturucu filanda alın. Mükemmel gider.
Avrupa’daki club ortamı.
Müslüm gürses - nilüfer.
Afiyetle gider valla. Öyle böyle değil.
kalite konyak ile nar suyu

vodka ile portakal suyu

bir de ruski olursa.
ceylan ertem.
Bira’nın yanında patates kızartması’dır.
alkölün türüne göre değişir. lakin alkol kullanılmasını ve başkalarına özendirilmesini hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum. yeni nesillere temiz bir hayat ile örnek olmamız şart.
(bkz: sevgili)
(bkz: arkadaş)
rakıya dert
votkaya eğlence.
Sigara kaju ..
Dert, derli bir dost, acıklı hayat hikayesi olan tanımadığınız bir dayı, gülüşünü sabaha kadar izleyebileceğiniz bir sevgili, kahkahası içinizde gökkuşağı yaratacak partner en iyileri bunlar olabilir. Neticede içkiden içkiye değişir meze. Ama bunlar baki kalır diye düşünüyorum.
meyve.

hepsiyle gider.

patlamış mısır, çerez falan işte.

bi de kuru et.

bi de rakıyla meze. tercihen haydari.

şerefe.
alkolü sadece kız ayarlamak için içen birisi için alkolün yanında (alkol aldıktan sonra olacakları düşünürsek) bayağı bir içip kendinden geçecek, aldatılmış, artık sadece anı yaşamayı felsefe edinmiş, yalnız bir hatun iyi gider. bu arada fazla içme ki hatunu başkası kapmasın. (not: ben alkol kullanmıyorum.)
Müslüm Baba,
Balık,
Peynir,
Çikolata,
Cila...
bira-cips ikilisi.
alkolüne göre değişecek hadisedir.
metil alkol* ise=> sargı bezi, pamuk, tıbbi araç gereç.
etil alkol* ise=> ikinci kadehten sonra ne varsa daya gitsin...
Kesinlikle en yavaş reggae, en hızlı skacore.
bira ve acılı lahmacun. evet düşününce insana iğrenç gelebilir ancak tadına birkez baktığınızda hayatınızda bugüne kadar neler kaçırdığınızı çok iyi anlayabileceğiniz zevk...
kotuluk, kendini bilmezlik.
zeki müren.
tahin helva. biraz limon suyuyla ezilir, rakının yanında birkaç çatal atılır ağıza... keder sonra. keder sigara dumanı gibi çökmeli insanın üstüne, sen de dumana karışıp dağılmalısın.
(bkz: tövbe)
en azindan icmemek lazim o pis seyi. sarhos olup kusuyosunuz sonra.
ağzı ile içen bir arkadaş.
uyuşturucu... (bkz: altın vuruş)
şarabın yanına scorpions ve karanlıkta yanan iki üç mum,
Sigara alkolün pezevengidir.