bugün

en sevdiğim yöntemlerdir. en basit olanı aşktır. aşık ol dozaj yükselt. ayrıl dozajı tavan yaptır.
gözünden yaş gelene ıkınıp ıkınıp ses çıkaramayana kadar gülmektir.
kafayı bir yere vurup hafif bir beyin ödemi oluşmasını sağlamaktır. O beyin ödemi kaybolana kadar leyla leyla gezersin.
en güzel türk sanat müziği eserlerini dinlemektir.

söyleyemem derdimi

şimdi uzaklardasın

senede bir gün

sende başını alıp gitme ne olur

bu akşam bütün meyhanelerini dolaştım istanbul un

nasıl geçti habersiz o güzelim yıllarım
(bkz: Duman dinlemek).
aşık olun efendim, bir havuz dolusu saf alkol içseniz yanında şerbet kalır...
az uyku. gece 5 gibi yatıp sabah mumkunse ales'e falan girmek.
(bkz: ot)
boyacının yanında çalışmak.
yağlı boya çok iyi.
kunduracılıkta da iş var.o da güzel kafa yapıyor.
hacı ayrılık ve bir gerçek dostunun acı sözüdür.
i-doser diyeceğim ama işe yarayıp yaramadığı tam bir muammadır. Çok lazımsa denemekte fayda var.
uykusuz kalmak.gün boyu mortal kombatta fatality çekilecek kişi gibi bilinç kaybolmuş şekilde etrafta gezersiniz efendim.

not: şu anda yaşamaktayım.
39 40 saat uykusuz kalın.
Aşık olmak falan demişler ya la ajfdkfk. Arkadaşlar en temizinden Diyarbakır esrarı içiyorsunuz sonra da hoop kafa 3 milyar 750 milyon .
(bkz: jetlag kafası)
Bi arkadaş vardı tantum verdeyi içiyordu.sonra kafa bi milyon.
Ama başka bir yöntem içim smoke weed everyday ma nigga.
(bkz: 4 20)
sabatan aksam 5 ' e kadar kahvaltı yapmayın. Bir yerden bir yere son gücünüzle koşun ve olacakları görün.
açın rock, metal bir müzik, tam anlamıyla "deli sikmiş" gibi kendinizi yerden yere vurun, kafanızı yastıklara vurun, sallayın edin. beyin kanamasından ölmezseniz kan ter içinde neye uğradığınızı anlamaz şaşkın şaşkın gezersiniz. ayrıca çok fazla sigara içen biri değilseniz, sigarayı ard arda içinize çekin, dumanı verdiğiniz gibi yenisini alın, sigara anında erisin.
aliskin olmayan bunye dominik purosu icsin.