bugün

Kesin gazoza bişi kattılar.
Türkiye'de binden fazla çeşit gazoz var. Ama en iyisi her zaman Uludağ Gazoz..

görsel
Ben içmedeyiz başlığına hep alkölsüz fotolar atıyordum. Ne oldu şimdi onlar kabul olmuyor mu?

Alkolsüz olunca içilmiyor mu kardeşim bunlar. Siz ayaklarınızı bardağa sokup köklerinizle mi alıyorsunuz şimdi yani bu içecekleri.

Ayrımcılığınız batsın. Amin tşk.
görsel
Battaniyemi de alırım..
(img:#2128973)
allah çok şükür yarabbi.
Ahahaa bi anatşik çıkmış, kesin beşiktaşlıdır amk.
Bi tane de gay var pembe kola içiyo...
Ahahaa bi anatşik çıkmış, kesin beşiktaşlıdır amk.
görsel
Sizin uyku saatiniz geldi alkolsüzler. Evet.
Eve dönmek için kumbarayı patlat. Tayyip de istifa etmek zorunda kalmasın.
görsel

burda içme yok, ne alköllü nede alkölsüz. manzara fotorafı bu sadecene. çünkü parasızlıktan artık alkölsüz de içemiyoruz. bebek'te soyup soğana çevirdiler bizi nonoşlar. bi kave 50 tale olur mu ayol?

cebimizdeki bütün parayı verdik, beş parasız kaldık. eve nasıl dönücez bilmiyorum. otosptop mu çeksek acaba? ya taciz ederlerse. hofff!!! allam bütün aksilikler, talihsizlikler beni buluyo ayol! tayyib istifa!
Hele şu laflara şu bardağı tutuşa şuna bi bak hele...

görsel
ah tayyib ah, ne hale getirdin ayol ülkeyi. alköl alıcek paramız bilene kalmadı, sayende yaboz olduk alkölsüz içiyoruz. "dindar nesil yetiştiricez" dediyinde kayle almamıştım seni ama bi şekilde başardın bunu ayol. hofff!!!

görsel
bizansın torunları içiyor da fatihin torunları iç.... ulan bunu daha önce yazmışız yav. neyse, evet.

görsel
sütünüzü için yatın. ayak altında dolanmayın. gündem yoğun mazaallah başınıza bi iş gelmesin.
hafif bir iftar yemeği sonrası yine içmedeyiz sözlük. yarasın, hürrppp oghhhh! evet.

görsel
görsel
Çay saati...
bizansın torunları içiyorda, fatih'in torunları içmiyor mu sandınız?

görsel

http://www.youtube.com/watch?v=Ruk8HyDGFvM
tc ayyaş, çapulcu, layikçi, ful pasif, gay, ateyiz, alkolik takımına inat içiyoruz gençler. fon müziğimizde alttan ufak ufak eşlik ede dursun. evet.

görsel

https://www.youtube.com/watch?v=FuqwJmPc_8I
mübarek berat kandili öncesi çayımızı/kahvemizi yudumlayıp ibadet ile geçireceyimiz gece öncesi iki lafın belini kırıyoruz. kahvemiz de var çayımızda.

leş gibi alkol kokan, bir yanı kusmuk diyer yanı boş bira şişesi dolu başlıklar bize göre deyil anlıycağınız."hürppggghh oghh!" evet.

görsel
görsel
Bir gün bu başlığa düşeceğimi bilseydim o gün intihar ederdim.

Neyse 2 saate normale döner rakımı içerim az sabır edeyim.
her beyeni bir tokat olsun kardeşlerim, bu tc çapulcu, ayyaş, tinerci, şarapçı takımına. evet.
görsel
(img:#1833545) sıradan bir öğle arası. *
pilavlı sohbet müdavimi badem bıyıklıların feyzli(!) muhabbetlerine maruz kalma ihtimali yüksek olan içmecedir.
görsel
Ssonuna kadar desteklediğim içme şeysi.