bugün

güzel olmuş insanlardır. üreticilik ve yaratıcılığın, performansın pik noktasındaki yazarlardır.
duygusaldırlar.
hergün ortalama 1 şişe şarap yada eşdeğeri olan 4 bira için tiptir.

(bkz: polair)
yaratıcılığı had safhaya ulaşabilen, üslup olarak ise genel itibari ile dökülebilen yazarlardır*.
içerisinde olmaktan mutluluk duyduğum alkolü fazla kaçırınca çok güzel çaylak olabilen yazarlardır efendim.
alkol almadıklarında kendilerini eksik, yetersiz, kısıtlanmış, tahammülsüz hisseden, kafayı kurtarınca* zincirlerinden de kurtulan alkolik yazarlardır.*
(bkz: ben)*

edit: sana ne!*
projelerinde +15 basari puani alan yazarlar. *
eğer bu mimarlık öğrencisiyse durum hakkaten fenadır.çizgiler yamuşur falan organik formlar çıkabilir. sanırım zaha hadid in meslek sırrını çözmüş bulunuyorum.
(bkz: ya çalışmazlarsa)
(bkz: vurduracağız mı)
(bkz: alkol mü)
(bkz: nerde ya)
alkolün yaratıcılık arttırıcı özelliğini kullandıklarını düşünmek istediğim yazarlardır.
(bkz: alkolik hareket engellenemez)
moderasyonun ortalıkta olmadığı vakit terör estirme potansiyeline sahip yazarlardır. dikkatli olunması gerekir.
beat edebiyatının sanal ortamdaki temsilciliğidir. alkolle dahada rahat eder, samimi olur sözlüğe karşı.
çetin altan.

günde suyun 100 katı alkol içer.
çocukları da aynen.
hayyam'a inanan yazarlardır.
1 büyük vodka bitirdim içimi rahatca döküyorum canım sözlük. daha rahatım derdimi sıkıntımı herşeyimi açık açık söyleyebiliyorum. *
kafaları gibi güzel insanlardır. samimilerdir, muhabbetleri candır.
Benim. Asıl işimin yanında yazarlık yaptığım icin duzenli alkol almam gerek. Alkol almadan bir şey yaratamam. Benden bir seyler bekleyen insanlara hiçbir şey veremem. Kisacasi alkolle çalışan bir motorum.