1. 1.
  "Alkol bütün zevklerin anasıdır" sözünü bir kere daha kanıtlayan bir durum. Kasıklarımda aykırı bir rönesansın başlayıp, en kanlı olayların ardından sokakta burnundan çiyanlar giren bedeninden kopartılmış başların ensesini yalarken hissedilebilen bir huzur bu.

  Alkol en verimkar yani anüsünün hoyratça kullanılmasından zevk alan bedenlerde alışkanlık yapar. Ayrıca çevremizde alkolik olmuş kişilerin hangi partiye oy verdiğine ve kimleri desteklediğine Kimlerle arkadaşlık ettiğine bakarsanız kimin ne halt olduğunu görürsünüz.kişi kendi güruhu ile beraberdir. ve o zaman anlayacaksıniz ki, bu güruh boş boş konuşmaktan ve küskülenmekten başka bir işe yaramıyor.

  Bu huzur anlatılmaz yaşanır azizim. Bir deneyin ve gerçek huzur hissedin.

  freeze you later

  Edit: yazımı şahsi algılayıp üstünüze alınıp hemen hoplamayın. Zira kötü hoplatırım. Zamanında şarapçı bir arkadaş aynı hatayı yapmıştı şu an halini görüyorsunuz. Acımam. Tam biat isterim. isyan edenlere cezasıni keserim affetmem.

  Unutmayın ki, yabgu biat edenlere karşı affedicidir.
  21 -12 ... absolute zero
 2. 2.
  doğru yolu bulmasında payınız olduğu için duyulur.

  keşke hepimiz bu konuda duyarlı olup tüm alkolikleri hoplatıp hoplatıp doğru yolu bulmalarını sağlasak.

  ama ne yazık ki böyle duyarlı insanlar kalmadı artık. hoplatın kardeşim, hoplatın. siz huzuru, alkoliklerde doğru yolu bulsun. evet.
  12 -1 ... frktmz krds frktmz
 3. 3.
  (bkz: uçur beni orospu çocuğu)

  Moderatör delirtmece oynayan yazar beyanı.
  4 ... armady