bugün

Korkak ve klavye delikanlısı olan yazar.

Bir ara eski hesabımda bana ırkçı deyip beni tehdit etmişti hatta adres ver dedi. Verdim adresi gelmeye gotu yemedi tabiki ama iyiki gelmemişsin bir gelseydin suratını dağıtırdım senin ha birde Kürtlere ve alevilere hakaret ediyorum diyerek beni cimere şikayet etmişti halbuki ben Kürtlere veya Alevilere hiç Bir Zaman hakaret veya küfür etmedim.
iyi bir galatasaraylıydı.
zamanında çok sözlük kızı ile ilişkisi olmuş deniyor. hatta bir ikisini dolandırmış felan.
bu sığır burada mı bilmiyorum,buca365. sokak olayının başrol oyuncusuydu..

bir hava bir hava,sanki everest dağını bu paşa yaratmış..

tengoş'un da en iyi kankası ,can ciğer kuzu dolması.
bu keko,ben çok zenginim restorasyon şantiyelerim var,almanya'da dükkanlarım var ,antalya'da restoran-bar zinciri.
bu bulmuş sözlük mallarını hem milliyetçilik hem türkçülük yapıp prim kasıyor,sola düşman.

bunu sözlükte takip ettim (yazıları)en azından restarasyon olayında epey bir bilgi ve birikim gerekir,barcılık -*restoran benim işim(istanbul tek 1. sınıf lokanta ruhsatı olan rest. müdürü idim,ayrıca en ünlü barın bölüm müdürü.) , restarosyan işine de yakıf gibiyim,feneryolu'nda ki ve kuzguncuk'taki 2 konakta sorumu çalıştım,almanya işi bilmem etmem ama net' var.

hava attığı alayı yerin esas maliklerini çıkarttım,restorasyon olayıı ,almanya olayını net'ten çözdüm.
rezili rüsva -ettim.
bu sığır 365. sokağa gelin dedi ,365 sokak bir şekilde ziyaret edildi hatta sütçüye ve kuaföre ikaz yapıldı ama bu keko yok ,yapıldı diyorum abartacak bir şey yok, buca roman mahallesinden bir arkadaş kolaçana gitti.mektep arkadaşım sultandağı'ndan..
bu sığır en son beş altı fotoğraf attı bira olayı baktım zilin teki ulan zenginim diyor ,buca'da büfenin deposunda efes kasasına oturmuşlar bira içiyorlar nevale tuzlu fıstık benden aç sığır. bir foto olsa amenna büfe önünde içilir ama bu bira kasası konulan barakada demleniyor, ,ortada çips paketleri ,tadım tuzlu fıstık poşeti.
tabi açtık kutuyu rezil oldu,bunlar bu pkk'li türk düşmanı diye saldırdılar. tengoş başları onun da rezil ettim zenginim diyor konut şantiyem var , 50 işçi çalışan işyerim var diyor,a101'de mal veriyorum diyor ,ama bir açık veriyor yiyecek ekmeği yok,şantiyenin tekinde çavuş,patron gelen gideni buna emanet etmiş. hesap kitabı da yok,bir doğalgaz rezervi girdisi yazdı rezil etti yazarlar bunu.
neyse birde iktisat diplomam var dedi zort çıktı.

beni sildiler ya , yavşak zall'da bunlara arka çıktı. beni sildiler,zall belasını buldu bunlar yüzünden 350-550 arası hatta fazlası online 50'lere düşmüş baktığımda.
birde of'lu moruk var, benim amcaoğlum bakan sizi evden aldırırım diye hava atıyor ,eşkıya mısın sen bizi çok alan oldu ,girdik çıktık.
böyle bir rezil bunlar.
daha çok var, ordu olup saldırdılar ,it sürüsü .
başları da zall.
silinsen ne olur ama götleklik bakidir.

bu keneler şimdi yoklar olanında sesi çıkmıyor.

çünkü küfür-hakaret-kumpas -ego,tehdit sözlüğü batırdı ,olan ortada .

yine yazayım çıbanın başı zall'dır, bir numaralı akp ve mhp destekçisidir, yahudiliği ile övünür ama keko ırkçılar zall'ı a-yalamaktan imtina etmezler.

ben çalışmadığım iş gezmediğim n muhit ,semt azdır .

geldim sözlüğe baktım çıkmış zorti dönr ekmek aldım ayrana 25 lira isteyince büfeci aaa protesto ediyorum dedim diye hava atıyor,büfecinin çok penisinde idi

böyle mal bunlar maaşlı olmaktan utanan zavallılar..

mevzu açıldı yazdık böyle bunlar ,başat a zall az çakal değildir. sinsi ,arkadan vurmak için kollar.

çirkin ördek ee ezik tabi .
hadi eyvallah yakında şutlarlar beni.

hitay denilen zırto geçem bu alkolik ve tengoş'u övüyordu,nasıl insansa. gevşek ne diyecen..
hitay gevşeği ,dediğin kişi palavracının teki idi, ancak senin gibi gevşekler korur, benim gibiler de rezil eder onun gibileri,adam aşağılık duygusu içinde kıvranan zavallı biri idi, milyonlarım var der büfe ardiyesinde çipis ile bira içerdi..
ben adamımı bilmez miyim buyur şıracının şahidi bozacı.

bak yapmazdı etmedi hüsam doğru söylemiyor diyeceğine ,aaaaa atatürkçü ,ilerici imiş.

bucalıydı ,365,sokak .
sokak ziyaret edildi,sütçü'nün buzdolabının arkasına kadar tarif ettim amcık kuaföre girip etrafı kolaçan edip kaçmış .

senin övdüğün adam bu tencere kapak olmuşsunuz.

sizin delikanlılığınıza sıçayım.

delikanlı adam neyse odur ,yamuk adam göttür.
zamanında çok karı götürmüş sözlükte. hatta o karıların paralarınıda yemiş.
hitay gevşeği hadi demeyeyim diyorum ama sen harbi kıçın ağababasısın, ben diyorum çanakkale boğazı send iyorsun yandı kıçımın ağzı ..

ben ne anlatıyorum sen dansöz gibi kıvırıyorsun...
ben diyorum ki palavracı yalancının teki idi , milyon dolarlarım var sefam olsun diye hava atardı,çipis biraya ardiyede içermiş meğer yakaladım.

senin beynin sulanmış.

git bul ,çay için sonra ne halt edereeniz edin,bana ne amk.

bu hitay özürlü galiba yada art niyetli çarpıtma hastası.

muhatap olma diyorum ,yılışıyor.

git alkoliği sev ,gir koynuna sevişin,ulan frank bile senden beş seviye kaliteli.
nasıl delikanlısınız aynı köprüaltı bıçkını ,yalandan külhanbeyi.

hadi naş,toz kaldırma..
Yaa kıyamam uçtun mu çeen?

Buca'da denk gelmememiz dileğiyle.
Tanım: uçmuş.
Uçalı çok oldu ve büyük haksızlığa uğradı. Kendisini çok severdik, evet..
çok kız kandırmış hatta paralarını yemiş. böyle duydum.
Nerden duydun aq dedikodu mu yapıyosun napiyosun.