bugün

Az önce gerçekleşen hadise. Modlar sonunda adam gibi iş yaptılar. Evet.
X bir entrysi silik yemiştir. Olayı farklı lanse etmemek gerekir.
Hepimiz alkolikn olduk...
Tekele gitmiştir gelir.
2 dakika önce olan olaydır. adam 2 dakika önce açıktı ne ara silik yedi ya.

edit; adamı ben mi sildim abi bana niye dislike atıyonuz.
her canlının bir gün ölümü tadacak gibi olma olayıdır.
şaka maka üstünü çizmişler.
görsel
görsel

Fenerbahçe’ye laf dediği için silinmiş olabilir. Sonuçta Fenerbahçe bu. Şaka bir yana herif gitmiş. Evet.
Adama veda konuşması bile yaptırmamışlar be. Domestik bize emanet gözün arkada kalmasın.
Bizzat fenerli modlar tarafından yapılmıştır
Kesin bilgi yayalım..
Vay arkadaş. Sabahtan akşama kadar oraya buraya küfür eden çoluğu çocuğu silmiyorlar, bozuk düzeni eleştiren adamı uçurdular. Ayıptır ayıp.
Üzücüdür.
camia olarak acı kaybımızdır.
Ansızın, apansızın gelişen silik yeme durumudur. Moderasyona çok ağır konuşuyordu ondan herhal.

(bkz: Transfontanel lobisi)
Seversiniz sevmezsiniz orası ayrı konu fakat bu adamdan önce silik yemesi gereken bir sürü hesap vardı, kendince doğruları söyleyen bir insanı bu şekilde susturmak ne kadar delikanlıca bir hareket gerçekten. Ne diyebilirim ki, fazla söze gerek yok. Her şey ortada.
sözlük ortamında çapkınlıkta yarıştığımız çomar bükücülerindendi..

geri gelecektir.

selamlar.
Sesli güldürmüştür.
Yazdığı son 4 entryi ve silinen son iki başlığını gördüm küfür hakaret yoktu. Moderasyonun birilerini kolladığını söylediği için silik yapıldı ki son derece haklıydı.
ilgili başlıklar da hızla siliniyor nedense.
Çıksın moderasyon açıklasın sebebini susalım. Böyle entry silip susturmayla olmuyor bu işler.
Çok göze batan yazardı. Kanka eğer bu entry'yi okuyorsan merhaba. Tanımıyorum etmiyorum. Ama burada polemik çıkarsa çorbada tuzum olsun, başlık up'lansın diye yazayım dedim.

Bence sözlük çok ciddiye alınacak bir şey değil, sen sanki fazla ciddiye alıp, haklı da olsan ciddiye alınmayacak ortamda, kişisel egoların konuşabileceği yerde, hak arayarak gerekli silik ortamını oluşturdun.

Beni ozan götü borazan başlığından 3 gün çaylak yaptılar hiç oralı olmadım mesela. Muhtemelen çaylak atan moderatörün adı ozan'dı.
kendime 1.60 oran, ona da 1.80 veriyordum silik yemekte.

beni silmediler, onu sildiler. halbuki ben daha çok atar yapmıştım.

daha iyi bir yer bulursa ben de taşınırım peşinden.
Tanımadığım etmediğim yazardır.
Ne diye sildiniz lan adami.
Burada muhabbet bòyle . Zorunuza gitmesin.
böyle nick mi silinir olm? sözlük değil, dingonun ahırı.