bugün

Kafaları gidik olduğundan hayal aleminde yaşamaları, olmayan şeyleri olmuş gibi lanse etmeleri, bolca saçmalamaları ve kinlenmeleri.

Bunların neresinden tutsanız elinizde kalıyor. Normal bir psikolojide değiller.
O alkolikler kendilerini biliyorlar.
görsel
Muhabbeti saran insanlardır insan gibi alkolik insanları kötülemeniz ayıp.
Alkolün zamanla beyin damarlarını tıkaması, beyne kan akışını yavaşlatması, beynin en sonunda bir balon gibi pısss diye sönerek minnacık bi boyuta dönüşmesi.

Çok zor çok, Allah şifa versin inş amin.
çakır keyifken keyif vermeleri.
Hiç tanısmadım sanırım.
Alkol almaları.
Kafa kısımları güzeldir.
Daha cesur araç kullanmaları.Eski lise arkadaşlarımızla 9-10 kişi bir yerde buluştuk,içkili mekandı.Gece sonunda herkes evine dağılacak benim ev yürüme yarım saatlik mesafede,ben giderim dedim arkadaş ısrarla ben bırakırım seni diyor,içkilisin vs bu inat onun benim eve bırakması ile sona erdi tabii.Ama eve gelene kadar hem dua ediyorum hem de içkili kullanmak riskli diyorum ona.içkili olmasına rağmen en ufak bir kural hatası yapmadı.Gene de içkili araç kullanmamasını söyledim ve teşekkür ettim.
Genelde yalnız veya evli ise evli olduğu kişide huzur bulamıyor.(Kadın dırdırı) kızmayın.. gerçek.
içtiği arkadaşlarıda kendi gibidir.
Arkadaşlarına ve arkadaşlarından ona zarar gelmez. (Bilir ona gore arkadaş seçimi yapar )
Ortam bilir.
Kadınını ezmez.
kimseyede kadını hakkında laf ettirmez.
Bir saat sonra geliyorum der bir buçuk saat sonra gider.(muhabbet ve huzur)

Delikanlıdır ama bunu sadece arkadaşkarı bilir.
işte Bunlar bazıları.
Kral bir adam olma olasılıkları yüksektir.
Maaşı alınca ilk önce piiz parasını sağlama alırlar. Ya da ben bir zamanlar öyleydim.
Alkolü sevmeleri. Evet.
bağımlı olmaları ve iradelerinin zayıf olması diyebilirim.
güncel Önemli Başlıklar