1. 1.
    dünden beri zihnimi kurcalıyor bu durum.

hatta gece uyuyamadım diyebilirim. şimdi tıbben böyle bir durum mümkün değil iken nasıl oluyor da bu gibi alkoliklere itimat edip beylik veriliyor aklım almıyor açıkçası.

yaşadığımız, şahit olduğumuz olaylara, içip içip insanlara ve çevreye zarar veren alkoliklere rağmen haklarında olumlu düşünmek bence büyük bir hata.

tamam , belki bu bağımlı insanları yeniden topluma kazandırılmaları, faydalı bireyler olmaları yönünde karalar alıp iltimas gösteriyorsunuz ama, bence bunu yeri burası değil amatem

ne çabuk unuttunuz emrah serbes olayını a abuklar. hala mı akıllanmayacaksınız ulan !!!
    10 -8 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    alkol genel itibari ile toplum tarafindan baskiya maruz kalip icimize tiktigimiz onca dusuncenin kendini göstermesine meydan saglayabilir, aslinda gercek kisiyi bulabilirsiniz alkolle hee saglikli dusunce konusu cok tartismali birsey kriteri ne olmali soru isareti.
    ... tabutarovasataylagirenadam
  3. 3.
    mümkün değilmiş, ama gerçek kişiyi bulabilirmişiz. asdfghjk.

(bkz: yallah amatem e)
    2 -1 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    alkol fiyatları düşerse doğru oranda içen sayısı azalacaktır. şimdi ne diyo bu amk malı diyeceğinizi biliyorum sigara fiyatları arttıkça insanlar daha çok içmeye başladı inatcı milletiz sonuçta.
    ... yilan yiyen
  5. 5.
    alabiliyorlar, en büyük kanıtı benim.
    ... duygulara mutercim tercuman