bugün

insaflı olunması gereken durumdur.

kampanya olarak;

3 bira alana bir ayran hediye edilmelidir.

yancılar için küçük süprizler yapın.
Bu işin alkolle falan alakası yok ben yıllardır içerim daha sikilmedim.

O kizin nişanlısının AMK ben keşke konuda sikselermis icipte kadınına sahip cikamiyorsan net orospu cocugusundur alkole bok atma.

Not: kıza üzüldüm tecavüze seviniyor diye gelip bik bik yapma sakın.
Konulmamalıdır. Bize ne canım. Herşeye de sınır koyulursa "türkiye iran oldu" diye laf etmek için hazır olanlar var. Bırakın içip içip kudursunlar.
konmamalıdır.alkolden çok alkol içmesiyle artistik yapanlardan nefret etsem de,kimsenin yediğine içtiğine sınır koyulamaz.ancak yaş sınırı koyulabilir.
Tabiki hayırdır.

Sen hayırdır?
Alkole sınır koyamazsın ancak, yasaklarsın. Alkol alan her insan o hayvanlığı yapmaz ama alkolün şöyle bir tarafı yok değil; mesela ben içtiğim zaman bastırılmış olan duygularımı dışa vurabiliyorum. Söyleyemediğim, yapamadığım şeyleri yapabiliyorum. gururuma dokunan insanlar eğer o kafada karşımda olsalar saldırabilirim. Bu yanlış olabilir ama hep içimde kalan o gurur, o haksızlık duygusunu onlara zarar vermeden nasıl sindirebilirsin ki? Pişman bile olmazsın. Alkol böyle zamanlarda çok tehlikeliDir.
Rakı dışında hepsine bir sınır konmalıdır.
bir insana hem maddi hem manevi zarar veren bir içecek bence yasaklanmalıdır. Yahu saymakla bitiremeyeceğin kadar içecek var sen gidip niye zararlı olanını içiyorsun bunu bir sormak lazım. Şimdi ben tabiki kimsenin hayatına karışamam bu herkesin kendi bileceği iştir. Ama bu lanet şeyi içmek dinimizde haramdır. Çünkü bu beden bize Allahın emanetidir ve ahirette bu emanete verdiğimiz zararlardan ötürü hesaba da çekileceğiz.