1. 1.
  Döker de kel bırakmaz
  Kellik ırsi.
  4 ... silgi yiyen kadin
 2. 2.
  keşke sadece saç dökse, sadece saç dökse öpte başına koy. karaciğer yetmezliği yapar alkol bu daha büyük bir problem sanırım saç dökülmesinden ve ayrıca sigara ise kanser yapar ki bu da sanırım saç dökülmesinden daha büyük bir sorun.

  karaciğer leş, iflasla cebelleşiyor fakat saçların gür ve parlak... ah şu kozmetik görünüşünüze değer verdiğiniz kadar keşke organlarınızada değer verseniz...

  adam dil kanseri olmuş sigaradan, dilini kesmişler veya ağız kanseri olmuş fakat saçlar dayanıklı ve ahenkle dans ediyor. ne olmuş yani değil mi, dil çok da lazım değil...

  allah akıl fikir versin insanlarımıza...
  3 ... honor
 3. 3.
  "genetik doldurur, yaşayış tetiği çeker."

  burada yaşayıştan kasıt beslenme, stres ve genel saç özeni.
  ... caranthir
 4. 4.
  Cevabı hakkında Henüz emin olmadığım sorunsaldır.

  Alkolü ben deniyorum, sigarayı da başka bir arkadaş test etsin.
  1 ... golgebeyi
 5. 5.
  kimya haritası olarak bakarsak, iki madeninde yapısındaki ürünlerin böyle bir yan etkisi yok. bu durumda doker diyemeyiz. ama kimyasal degisirse dokebilir.
  1 ... ayfonmenusugomlek
 6. 6.
  naim süleymanoğlu çok alkol alırdı. gece yarısı benzin istasyonlarının marketlerinden içki alırdı. karaciğeri bitti ve hayatını kaybetti.

  sigara ise direkt küçük hücreli akciğer kanseri nedenidir ve bu tür çabuk öldüren , saldırgan bir türdür. sigara akciğer kanserine neden olur değil de küçük hücreli akciğer kanseri nedenidir diyebiliriz. çok korkunç bir ölümü var ayrıca.boğazö delip hortum takatlar , nefes almanız için yanınızda bir cihaz. bir arkadaşımın babasi günde 8 10 tane içerdi ve seneler önce bıraktığı halde korkunç acılar çekerek vefat etti ki canı çok tatlı bir adamcagızdı.

  sigara ve alkol bu kadar şeyi yapıp saç mı dökmeyecek ? her şeyi bu ikisi yapıyor zaten. 3. birada beyin embolisi geçirdi bir amcada. gençken edinilen alışkanlıklar bir süre sonra felç ve kanser ve büyük acılar olarak geri gelecek.
  4 ... sicarim o cevdet in agzina
 7. 7.
  Daha kötü. Çük döker.
  2 -2 ... serdarsl06