bugün

alkol kullandıktan sonra (kafası güzel olsun veya olmasın) yaptığı veya yapacağı muameleler (evet muamele), hal ve hareketleri örtbas edip kendisi masum, ahlaklı ve iyi aile kızı olarak göstermek suretiyle dillere düşmeme çabasıdır. genellikle anal ve oral yapıp bakire olan kızın ta kendisidir. çok art niyetlidir. evet.
kendini ortam kızı olarak göstermek.
sikişmektir.
(bkz: alkol ve cinsiyet bağdaştırması) *
(bkz: alkolü ağız ile içenle götü ile içeni karıştırmak) * *
alkol tüketirken ki fotoğrafını utanmadan facebook'a koyup prim yapmaya çalışmaktır.
--çetin altan modu açık--

bir zamanlar nalıncı baba adında kimsenin sevmediği bir adam varmış. eve fıçılar dolusu içki taşırmış. mahalleli de bu adamı içki içiyor, alem yapıyor diye hiç sevmezmiş. ayyaş derlermiş, hor görürlermiş. öyle ki adam ölünce cenazesini kılacak imam bulamamışlar. tabi zamanın padişahı üçüncü murat bu adamı çok merak etmiş. cenaze namazını kıldırmış. sonra da karısına sormuş:

- başın sağolsun. sever miydin kocanı?
+ evet. çok mübarek bir adamdı. allah dostuydu.
- bre mel'un. allah dostu diyorsun, adam ayyaşın biriymiş.
+ bizim adam ağzına sürmezdi içkiyi. ama birinin elinde gördüğü zaman elinde avucunda ne varsa verir satın alırdı.
- içmezdi de neden alırdı?
+ ümmeti muhammed içmesin diye.
- ...
+ çok uyardım. komşular seni ayyaş sanıyor. cenaze namazını kılmayacaklar dedim.
- ne dedi?
+ sen merak etme. benim cenazemi sultan murat kıldıracak.

--çetin altan modu kapatıldı--

çetin altan modu tamam gibi de, sonuca bağlamada hala sıkıntı çekiyorum. işte bu kız da ümmeti müslüman içmesin diye tüketiyor olabilir alkolü. oldu gibi sanki? bağladım di mi?
alkolü tüketen kıza sorup öğrenilmeden bilinemeyecek niyettir.
tabi bütün kızlar için böyle bir genelleme yapmak doğru değildir ama kızlar içki'den sonra malesef tuhaf davranışlar sergileyebiliyorlar ben ki mesela bu yüzden yakın olduğum sevdiğim kız arkadaşlarımla içki içmeyi tercih etmem.
hayatında alkol tüketmemiş insanın yapabileceği genellemedir.
hayatında alkol tüketmemiş insan, sözüm sana; biz senin sandığın gibi içkili ortamların gecesinde çiftlere ayrılıp sevişmiyoruz. efendi gibi ağzımızla içiyoruz. beceremeyenlere de yardım ediyoruz. oh oh hatun sapıttı hemen yatağa atmalıyım düşüncesini bünyelere sokmuyoruz. eğleneceksek eğleniyor, kederliysek dertleşiyoruz. (bkz: aslında hayatı dolduruyoruz)
en az alkol tüketen kızı düşürüp yatağa atmaya çalışan "adamın" durumu kadar normal bir durumdur.
doc. dr. dogurmaktir.
birkaç milyon şeyi unutup trilyon şeyle uğraşmak zorunda kalma isteği...
içmek güzelleşmektir.
içki içmek -kadın ve erkek için farketmez- aklı ve bilinci by-pass etmek amaçlıdır. sonrası tufan tabii.
kafasını dağıtmaktır. erkekte de olduğu gibi. bu başlıkla bir kez daha uludağ sözlüğün seviyesini görmüş oldum. harika.
(bkz: anne ben manyak oldum)
alkol cinsiyete göre tüketilmez o troll beyninize sokun.
o zaman alkol alıp sarhoş olan herifin asıl amacı nedir ?
ben 24+ üstü kadınları bilmem ama,
üniversitede ve lisede okuyan kızların alkol alırken amacı marjinal olmaktır... kendilerini pazarlama üzerine alkol alırlar.
başkasını ilgilendirmeyendir.

bu nedir ya?her gün yok alkol tükeyen adamın asıl niyeti yok alkol tüketen kızın asıl niyeti..eşşeğin zikidir kardeşim asıl niyeti.

Ne ararsın TANRI ile aramda!...
Sen kimsin ki orucumu sorarsın?
Hakıkaten gözün yoksa haramda
Başı açığa niye türban sorarsın?

Rakı, sarap içiyorsam sana ne.
Yoksa sana bir zararım, içerim.
Ikimiz de gelsek kıldan köprüye,
Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim

Esir iken mümkün müdür ibadet?
Yatıp kalkıp ATATÜRK'e dua et.
Senin gibi dürzülerin yüzünden,
Dininden de soğuyacak bu millet

Işgaldeki hali sakın unutma.
ATATÜRK'e dil uzatma sebepsiz.
Sen anandan yine çıkardın amma
Baban kimdi bilemezdin şerefsiz.

neyzen teyfik
bu niyeti neden içiyorsun diye sorarak anlayabiliriz. bu konu hakkında genelleme yaparsak işimiz var.

(bkz: oksijen tüketen kızın asıl niyeti)
(bkz: günde 4 litre su tüketen kızın asıl niyeti)
(bkz: domuz eti tüketen eşcinselin asıl niyeti)
(bkz: sex on the beach tüketen erkeğin asıl niyeti)
(bkz: zemzem tüketen hacı amcanın asıl niyeti)
(bkz: şalgam tüketen erkeklerin asıl niyeti)
(bkz: boza tüketen çocuğun asıl niyeti)
kafa bulmaktır.ya da hey kızlar bakın ben içki içiyorum artık çok daha cool'um demek olabilir.
içki içmektir.
göbek yapmaktır. maksat hamile gibi görünerek otobüste amcaların yer vermesini sağlamak.
rahatlamaktır.