bugün

Milletin eğlenmek, sevişmek ve içmek dışında bir şey düşünmekte zorlandığı şu günümüzde 7 büyük günahtan birine bulaşmamış adam gibi adam yazarlardır.

Biri benimdir.

Not: chp'liyim ama kılıçdaroğlu gidene kadar kimseye oy yok. Şimdi ne alaka dediniz evet çok alaka anlayan anladı.

Edit: Starbucks'a giden erkek ağır yavşaktır.

Edit2: adamlıktan kasıt manevi olarak. Tabi inancınız varsa.
beni tanıdılar siz kaçın.
Dostum sen Adam demişsin ama bunlar bildiğin madam.
Ne diyor bu değişik?
Burdayım. Elhamdülillah alkol, zina, uyuşturucu, hırsızlık, faiz 41 yaşına kadar olmadı. Olmasından da Allah a sığınırım. Çok şükür huzur içindeyim. Özellikle ateistler başta olmak üzere herkese bu yolu tavsiye ediyorum.
Vay be.
Ben bildiğin adamın dibiymişim.:)
ben burada alkol kullanmayacak insan olduğuna inanmıyorum. dün gece boğazda rakı balık yaptık. BOĞAZDA... zengin değiliz ama işte. iş icabı. beleş. kesin silik yer bu entry o yüzden biraz daha devam edeyim. oğlum herkes her şeyi yapıyormuş gibi geliyor. adam trilyonluk arabaya biniyor biz... o adam da aynı suyu içti ulan niye biz böyle mal gibi kaldık? cebimde üç lira var. 3500 lira da borç. adaletini dükeyim düküm.
adamlığı alkol almamaya indirgemiş beyandır.

Adamlık başka bir şeydir. öyle basit olmaz o işler.
alkol sevmem ot içerim.
hiç dahil olamayacağım gruptur. içmeyen adam olmaz, derdi olmayan hiç adam olmamıştır. hep çocuktur.
Dertli olunca alkole sarılmayan,
Adamlığını içki şişesinde aramayan yazar beyanı.

--spoiler--

içki icmek le bi sik olunmuyor bunu meziyet sananlarsa;
(bkz: aciz hareketler)
(bkz: lookin)
Alkol almayı acziyet sanan kamillerin içlerine dahil olduğu yazarlar. Alkol bir acziyet değil keyiftir. Şerefe.

görsel