bugün

Kendisine müslüman demesi gereken müslümandır. Bir ak partili olarak kendisine kuran'da alkolün kesinlikle haram emrolduğunu hatırlatmak isterim. Hamd olsun.
allah yaratmış bize içmek düşer diyen müslümandır.
Müslümandır.
önemli olan kalp. bak ben kaç tane içmeyen adam tanıyorum tamam mı her türlüğü pisliği yapıyorlar. ama ben öyle miyim hiç. valla canım bana göre içen müslüman içmemiş ama kötülük yapmış müslümandan iyidir. yani falan.

- ee abi geçen seni bir kızla öpüşürken gördüm ?

ya canım öpüşmek ayrı zina ayrı şimdi. ben öpüşmeyip karıya kıza bakan insanları da gördüm. şimdi kadına kıza bakmak mı daha iyi öpüşmek mi ? sorarlar adama. en azından benim öptüğüm kız belli.

- valla abi bi de namaz kılsan dört dörtlük bir adam olursun ama..

şşt bak ben sana ne diyorum önemli olan niyet. ben namaz kılıpta pis işler yapan adamları da gördüm.. yani bunu sorman bile ayıp. önemli olan kalp.
alkol içen bir yana, alkol satan müslümanın hastasıyımdır.
size ne ulan. her koyun kendi bacağından.
ateistlerden daha beterdir çünkü münafıklardır.
sarhoşken namaz kılması uygun olmayan müslümandır.

sonrasında n'aptığı kendini ilgilendirir. diğerlerine de bok yemek düşer.
Çünkü müslümanlar içki içemiyor, sigara kullanamıyor, batılaşma istekleri bile müslüman olmadıklarını gösteriyor hattâ ve sırf bu yüzden yıllardır desteksiz yalanlarınızla Atatürk'ün anısına saygısızlık yapılıyor. Din vicdandır ve kişiyle taptığı varlık arasındadır bu. Kimseye konuşma veyahut yargılama hakkı düşmüyor. Şu saçma durumlardan artık vazgeçilmeli bizim de ateist cumhurbaşkanımız olabilir o canavar değil... Sadece vicdan duygusu senden farklı.

Teşekkürler...
hiç değilse bir miktar dezenfekte olma şansı yakalamıştır.
Genellikle ''Bir daha mı geleceğiz dünyaya?'' şeklinde düşünüp alkolü büyük bir zevkle içen insanlardır. Halbuki sen de söyledin ya kardeşim, bir daha mı geleceksin dünyaya? Bu rahatlık neden?
müslüman olmasına gerek yok, kim alkol içse o an geberir. içki içmesiyse mevzu* (bkz: sanane)
zındık.
Sözde müslümandır. Tatlı su müslümanı. Evet.
günahda ısrar kafir olmaya neden olabilir hemen tövbe edip bu işi bırakmalıdır.
Benimdir. Nadir de olsa namaz kılar her ramazan oruç tutarım. Ramazan geçince de beer time.
Günah işlemiştir, imanı sorgulanamaz... Tövbe eder, affedilmeyi diler...
Alkol icmeyen ne kadar musluman?
Tatlı su müslümanı. Evet.
ben degilim. musluman degilim yani.

ama musluman olup alkol icenler de var tabi. braaaavvaa!
Buna bınaen domuz etıde yemez.
inandığı şey gibi yaptığındada çelişki olan insan "yapıyosak yapıyoz günahı bana içerim yanarım" diyen hafif olmayan kusurlu insan...
Kimse kimsenin işine karışamaz. Haram kılınmıştır içilmemesi gerek fakat yaptığı şeyin bedelini ödeyeceğinide bilen insandır. Kısacası kulları değil yaratan yargılasın. Herkes aynaya bakmalı önce bir başkasını eleştirmeden önce.
Kararnameyle içtiği şişelere oturtulmalıdır.
Çabuk allah görmeden.