bugün

Bizden önceki neslin gayet iyi yararlandığı fiyatlardır. Şimdiyse "içmesin pezevenkler" kafasındalar. Olum özgür ülkedeyiz 1 şişe biradan yüzde 70 vergi almak nedir. 1 TL lik birayı 6 TL ye alıyoruZ.

Ayrıca bir tane parti de demiyor ki sigara alkol vergilerini düşüreceğiz. Çiftçiye 500 TL değerinde alkol dağıtacağız.
devlet diyo ki, olum evde şarap yap, rakı yap hee tembelsen beceremiyosan git bayıl 1 litre vodkaya 110 tl bana da vergini öde.

açıkcası meal bu.

E sağlık olsun alkol kötü bişey zaten.
Yurtdışında bir markete gittiginizde anlarsınız. Mesela binlik rakıya 25 30 lira verince anlarsınız.
Orta okul'da (2006 falan) efes tombul şişe 1.50, 1.75 civarıydı şimdi gelinen fiyatlar çok uçuk.
içki haram deyip, en çok parayı içkiden kazanmaya çalışmak.
içki günah olduğu için fiyatını yüksek tutup vatandaşının günaha girmesini ve sağlığının bozulmasını engelleyen devlet politikasıdır. (bkz: yersen)

enteresan biçimde kendisi günah olan bir nesnenin vergisini höpürdetmek ise gayet sevaptır.
son 10 yılda %200'den fazla zam gelen fiyatlardır. böyle giderse yakında nick'imi değiştirmem gerekebilir.
Öğrenci adamın ocağına incir ağacı dikiyor efendim.
(bkz: kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti)'nde tabir yerindeyse "sudan ucuz" olan fiyatlardır.
haziranda akp tekrar seçilirse fiyatların ne kadar artıcağını siz düşünün sigara ve alkole zam yapanların emeği geçen tüm şahısların annesinin ellerinden öpeyim.
Tavan yapmış durumda. El insaf. Bir bira ortalama 10 lira.
Beni etkilemeyen hede.
ülkenin kanayan yarasıdır. 12.50 tl ye bira satılıyor memlekette. viskiden vodkadan filan hiç bahsetmiyorum bile.
Eskiden sarhoş olurduk şimdi yarım kalıyoz.
içki sigara içene kız veriyorlar artık içiyorsa parası vardır diye.
Bomonti filtresiz'in bakkal satışının 10 tl olması ile üzmüş fiyatlardır.
Uygarlık dusmanlari!! Migros 1 lt. Tarımsal kökenli saf alkolden ne istediniz?!!

Cuharaa! Ne yaptılar sana?!
artık problem olmayan fiyatlar. tanıdığım kızlı erkekli, zengin fakir herkes evinde içki yapıyor. güzel bir toplum hobisi oldu.
Geçenlerde köpek öldüren aldık artık 25 tl 1 litre onu içtik 2kişi , 17 tl olanıda mevcutta o harbiden öldürür gibiydi.
Gerekirse kolonya bile içeriz!

Alkolik hareket engellenemez!
umurumda olmayan fiyatlardır, zıkkımlanan düşünsün.
Hükümetin şark kurnazlığı ile sürekli yükselip duruyor.
Sanki millet alkole vermediği parayı biriktirip hacca gidiyor amk.
Allahın miller’ı barlarda 18 tl olduktan sonra bakmadığım fiyatlar.
Allahsızlar bu fiyatlar ney?

Geçtiğimiz gün Victor levi’ ye gittim, 2 kadeh şarap (yerli) ve mezgit pane ye 70 tl verdik bu nedir?
2 gün sonra kıbrısa gittiğimde yarı fiyatına alıp 2 şişe hakkımı apllee ile kullanacağımdır...
üreticiden çıkışı ile tekelden satışı arasındaki farkı öğrenseniz gördüğünüz ilk tekelciyi bıçaklarsınız.
güncel Önemli Başlıklar