bugün

alişanın bu durumu beklememesi ve şuan bu kararı alıp defolup bu ülkeden gitmesini çok isteriz.
cennet mahallesi dizisindeki çalgıcı değilmiydi bu!.
büyümüşmü?.
hayatı boyunca bu ülke için yapmış olacağı faydalı tek iş olur.
valla bi s..trip gitseniz de ülkede rahat etse. fasulye hesabı kendini nimetten saymış hasbam.
siktirsin gitsin o zaman...
Sırf şunun gibi yağcılar çıksın vatandaşlıktan diye meral’in gelmesini isterim.

Bu ülkeye bir yağmur damlası kadar faydası olmuş mu acaba kendisinin?

Meral kazanırsa eğer toplanıp uğurlamaya gidelim bu şahsı hangi ülkeye gidecekse artık.

Yok muhalefet kazanırsa bizzat ilk yürütme icraatı bu kişinin vatandaşlıktan çıkarılma kararnamesi olmalı.

ikinci olarak reise sesleniyorum. Böyle şakşakçılar ön değil son getirir. Gemiyi de önce bunlar terkeder.
cennet mahallesi maymunu konuşmuş.
spoiler

Biz oraya bir partinin kongresine gitmedik. Afrin'de devleti, bayrağı için savaşan, sınırlarımızı terörden temizlemeye çalışan askerlerimiz için gittik"

spoiler

bu yazıyı okuyan 10 kişiden 9'u samimi olmadığını biliyor aliş! kılışdar davet etse gider miydin?

samimiyetsiz bir tipin açıklamaları.
vatandaşım demen için evvela askerlik yapman gerekiyordu aslan parçası. niye 40 yaşına kadar bekledin, niye torpil koydun da raat yaptın askerliği?
nasıl bakatın o askerlerin yüzüne, utanmadın mı?
Bir kişiye biat etmenin sonucu olarak yapılan saçmalamadır.
Keşke çıksan, hatta çıkarken yanında seda sayan, ibo, Nihat Doğan gibi sürüngenleride götürsen ama o işler öyle olmuyor. Ben vatandaşlıktan çıkmak istiyorum demekle senin vatandaşlığını iptal etmiyorlar. Etseler, ilk önce ben çıkacağım sizin gibilerle aynı kimliği taşımamak için.
tamam bu açıklamasıyla alişan trt veya atv'deki bir dizinin başrolünü kaptı.
Meral Akşener e oy artışı olarak yansıyacak açıklamadır. Vatandaşlıktan çıkmak istediğini belirtmiş. Teşekkürler Alişan.
seni vatandaşlığa alanı sorgulamak lazım. Boşuna T.C kimlik no'su işgal ediyosun.
Lütfen git Alişan, lütfen..
bu ve türevlerinden kurtulacaksak

o zaman

akşener

oy vermeyecektiysemde

şimdi düşünmeye başladım.
anaa sen vatandaş mısın lan ?!?!

Ben bunu belediyenin diktiği plastik palmiyelerle aynı ürün grubunda sanıyordum...

Vay be geldiğimiz duruma bak. Yunan vatandaşı olsun.
kendini kimin kabul edeceğini hiç düşünmeden yapılan açıklama.

hangi ülke vatandaşlığa kabul edecek ki seni?
malişan.
Oy vermeyi düşünmüyordum ama cidden çıkaracaksa şahsen ben oy veririm.
akşener'e oy verme kararını değiştirmeme sebep olmuştur. sanatçısının kıyemtini bilmeli siyasi.

şaka amk. sittirsin gitsin.

medya maymunları sanatçı oldu başımıza amk.

akp'nin sanatçı dediği bunlar işte; serdar ortaç, demet akalın, alişan, bülent ersoy, ibo...

hadi len...
Şahsım üzerinde oldukça etkili olmuş açıklamadır.

Sırf puştun teki bu ülkeden siktir olup gitsin diye oyum akşenerin. Çok ciddiyim.
devrin adamı olduğu için normal. bu kurbağa kendini bildi bileli rte var. başka kimse yok sanıyor. ha yarın allah'ın izniyle meral akşener seçildiğinde eline çiçeği alıp özür için televizyonlara çıkmazsa ben bir şey bilmiyorum.

her devrin adamı olmayın. sadece adam olun.
bizim aliş bu vatan, millet işini çok yanlış anlamış. iyisi mi oy hakkı yaşa göre değil de iq seviyesine göre verilsin.
tanrım nerde o günler..

hepinize birden yükleneceğiz merak etme...
Oğlum asker lan bu asker. Asker adama bırak bir moral gecesinde sanatçının şarkı söylemesi, yüzüne gülmesi filan üşüttüğünde götüne hemşirenin parol vurması bile büyük nimet. O yüzden o katı hiyerarşi ortamını sivil gözle değerlendirmeyin.

Alişan’ı zerre sevmiyorum. Hiçbir şarkısını hatırlamıyorum. Oyunculuğunu da başarılı bulmuyorum ama bu adam gitmiş moral olsun diye askere belki iki şarkı söylemiş, belki orda bir memleket evladına gülümsemiş. Sen niye gittin demek talihsizliktir.