bugün

(bkz: gözleri alişan şeklinde kızgın surat)

gördüyümde gözlerime inanamadım nonoşlar! tüvıtırda gezinirkene dikkatimi çekti, ne yalan koyayım alişanı severdim. özelliklene de "ikimiz birden yükleniyorlar" şarkısı beni benden alırdı.

"alırdı" diyorum, çünkü artıkın almıyor, veriyor. neyse, hemen retvetledim tabisi, tepki koymak adına. sonrada, "herkeze yakşamlar alişan sen hariç" diyerek yorum yaptım altına. ecevit gibi dirayetli durdum yane.

engelledi sonra, bozuldu hergele! ne yane, yanına mı kalıcekti ayol! sanki biz bilmiyoruz ne demek istediyini! evet.

https://twitter.com/YeniA...tatus/1181625678787158016
izzetle mahsuna diyorsa çok ayıp etmiş nankör.
Fifty shades of bedelli.
zaten bu ülkede ünlüler kadar kimse ahlaklı ve vatansever değil.
bedelli değil 15 ay Ankara’da Armoni Mızıkası'nda askerlik yapmış,

görsel

bugünün akp yalayıcısı değil yıllar öncesinden safını belli etmiş,

görsel

oyunculuk, sunuculuk ve şarkıcılık yapan alişan'ın attığı tweettir. beni rahatsız etmedi. Zira ben, hain değilim. Sen niye rahatsız oldun ki? Ayrıca ben kendisini hep aynalı tahir olarak hatırlamak isterim. alişan'ı bile savunmak zorunda bıraktığınız için sizden de iyyyreniyorum. alişan da olsa, hakkında yalan, yanlış bilgiler vermek kimseye yakışmaz.
Prim kasılıyor %85...
güldürdü.
https://odatv.com/bu-bift...ayacaksiniz-09101935.html

Bu insanlar için bir de beyin yapsalar ne olurdu?
Milleti yanlış bilgilendirmeyin aq. Bedelli yapmak için tepeciksporla anlaştı bu herif ama yediremedi tabi. Gidip mızıkacılık bile yapmayacaktı yoksa.
vatan hainleri demiş niye üstünüze alındınız.
Alişan ve bu anlayışta olan insanların kalkıp ona buna önüne gelene, onlar gibi düşünmeyene, ortalığa afaki soyut ithamlar ile vatan hainleri demesine alınganlık göstermek gibi bir durum yok.
Aksine, bu tip insanların hain demesini suçlama hakaret değil de iltifat olarak görüp onur duyduğumuz için tepki gösteriyoruz.
Evet, bunlar gibi vatansever olmaktansa deniz gezmiş gibi vatan haini olup asılmak bizim için onurdur.
Evet, bunlar vatansever ise ben hain olmayı seçiyorum.

Unutmadan: kalkıp cehapeliler demeyin. bir sol sosyalist komünist ideoloji sahibi olmadım.
Irkçı denecek kadar milliyetçi, Fundamentalist denecek kadar dini düşüncelerim olduğunu sanırım belirtmeye gerek yok.
askere gitmemek için profesyonel bir futbol takımıyla antrenmanlara çıkan alişan değil mi ya bunu söyleyen. bak sen, adam olmuş. *
alişan kimdir ne iş yapar biri açıklasın amk.
güncel Önemli Başlıklar