1. 1.
  (bkz: kadın)
  2 ... lilith
 2. 2.
  soluğu mangoda alır bu insanlar, naapsınlardır, kullanmayacagını bile bile kendini tutamaz alırlar bazen rahatlamak için. her şey iyi hoş da kapıda 15 dk soora arkadasının cıkacagını sanıp bekleyen şahıs için esas sorun teşkil eden durumdur alışveriş yaparak rahatlayan insan. çıkılmaz kardeşim, çıkılmaz. değil 15 dk, 1 saatte çıkılmaz. kapıda bekleyen sahıs sigara içmiyorsa başlar, içiyorsa vay haline o paket orada biter.
  (bkz: mangonun önünde kafasını duvarlara vuran erkek)
  3 -1 ... shinobi
 3. 3.
  Parası bol gelen insan türüdür. Rahatlık da cebindekinin azalmasından kaynakların bir süre sonra ben ne yaptıma dönüşür.
  1 ... bal
 4. 4.
  (bkz: insan değil o fil) *
  ... karga
 5. 5.
  iki tane x kromozomunun bünyede yarattığı etkiye mağruz kalan bir insan cinsi.
  1 ... mosquito
 6. 6.
  (bkz: alışveriş yaparak rahatlayan kadının yanında ki iflas eşiğine gelmiş sevgili)**
  1 ... white pages
 7. 7.
  sınav soorası sendromudur, outlet falan da yoktur o mevsimde. geçim sıkıntısı başlar bu dönemden soora da, bu sıkıntılı dönemi atlatmak için de eline geçen ilk fırsatta kendini magazalara atar bu insan. bu bir döngüdür, sürer gider. insanın kafasında soru işareti bırakır, acaba yapmasam daha mı rahat olacagım diye. vazgeçilmezdir.
  (bkz: alışveriş sonrası yaşanan vicdan azabı)
  (bkz: mangoyu satın almak)
  ... shinobi
 8. 8.
  kadinlarin alisveris yapma sebeplerini açıklayan başlık.
  ... asiti kaçmış kola
 9. 9.
  denemedim ama sanırım rahatlama alışverişin tutarıyla doğru orantılı olur. çok alan çok rahatlar.
  ... sivrisinek
 10. 10.
  eğer alışverişi yapan insan ödeme faslını içi acıyarak düşünmeyecek kadar paraya sahipse gerçekten de rahatlatan bir eylemdir. çoğunlukla kadınlar tarafından yapılır; regl sonrası gerginliğini atmak,sevgiliyle yapılan kavgayı unutmak veya sınav sonrası kafa dağıtmak gibi çeşitli yaratıcı sebepler ileri sürülür..
  1 ... delilah