bugün

mavi saçlı, soprano ve brütal vokal yapan taş gibi bir vokalist.

(bkz: the agonist)
sevgilim aynısı bu taş hatunun alissa white gluz'un bekar olanını bulmak paha biçilemez.

dipnot: evet şanslı bir piçim *
Angela Gossow dinledikten sonra brütalvokal attığına inanamadığım insan üstü güzellikte olan insan.
clean vokali brutalden çok daha iyi olan, ama ısrarla brutal yapacağım diyen kadın. Ayrıca çok hoştur. The Agonist dinleme sebebim.
insan ustu guzellikte olan boyle bir kadin olsa kesin evlenirdim dedigim brutal vokaline hasta oldugum metalcore grubu the agonistin vokali.
yeni arch enemy vokalisti.
(bkz: #25850551)
arch enemy onunla daha güzel olacak. sanırım grubu bir tık yukarıya taşıyacak. hem brutal hem de clean vokali harika.
iyi niyetli bir abla, ama asla angela'nın yerini dolduramayacak.
war eternal'da inanılmaz iş çıkarmış hatun.
metal dünyasının en seksi hatunu. mavi saçla özdeşleşmiştir kendisi. tek problem yaptığı müziği beğenemiyor olmam. keşke hep clean vokal yapsa, kafa bir yaştan sonra kaldırmıyor brutal vokal aga.
the agonist isimli core grubundan ayrılıp arch enemy ye geçip angela'nın boşluğunu doldurmaya çabalayan hatundur.angela asilliği olmasada sesi ile işi yürütmüştür.arkasında bıraktığı the agonist ise alissanın vokal kocu ile yola devam ediyor.
the agonist ile tapılan, arch enemy ile vasatlaşan mavik saçlı brutal kadın vokal. kendisinin arch enemy ile özdeşleşmediğini düşünüyorum her ne kadar angela tarafından seçilmiş olsa da.

sevemedim sesini arch enemy'de. angela gibi nefret dolu değil sesi. brutal yapmış olmak için yapan şirin, vegan bir kadın. ama karizması, alternatif güzelliği kurtarıyor mu? fazlasıyla.
sahne enerjisini angela gossow kadar harika bulmasam da, yine de arch enemy'ye çok yakışmış hatun. Süper de şarkı söylüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=0jeMDFG0zS8
kendisinin peak yaptığı performansı, agonist'deki thank you pain'dir.

https://www.youtube.com/watch?v=_jud_SnKTlY
harika vokalisttir ve güçlü sesi vardır. vegandır. you will know my name ve no more regrets öneririm...
saçlarının rengi harikadır.