1. 1.
  televizyonda yaptığı programlarda kavga mı ediyor film mi eleştiriyor birbirine karıştırdığım eleştirmeni. bilgili, entelektüel milliyet gazetesi yazarı.
  2 ... cikarinbeniburdan
 2. 1.
  Bir iki yıl önce trt2'deki sinema programında Yeşim Tabak'ın her sözünü eleştirip kendisini zor durumda bırakan insandır. Bir rahat bırak konuşsun kız yahu. Çenebazlık açısından avantajlı olduğu için hemen bozardı. Yeşim Tabak da ne yapsın öyle susup kalırdı. Ama her şeye rağmen iyi eleştirmendir. Takdir ederim kendisini.
  ... heathcliff
 3. 2.
  kendisini ukala olarak tanımlayan hatun kişi.
  ... beyazyelkenli
 4. 3.
  antipatik sinema eleştirmenidir. oscar törenlerinden nefret eden avrupa sinemasının abudik gubidik filmlerini bile göklere çıkaran ukala olmaya çalışan ama olamayan bir insandır.
  -1 ... alone with everybody
 5. 4.
  türk - ermeni ilişkileri ile ilgili röportajı http://www.hyetert.com/ha....asp?Id=29968&DilId=1 linkinden okunabilecek sinema eleştirmeni.
  ... oneqeno
 6. 5.
  milliyette sinema eleştirmeniyken starda siyaset ahkamı kesmeye başlamıştır. sinemaya dönmelidir.
  1 ... dtmellobellocello
 7. 6.
  bir dönem, tatlı, minyon, şirin bir sinema eleştirmeniyken, şimdilerde hormonlu, tombul bir tavuğa dönmüş yazar.
  ... antilopyawrusu
 8. 7.
  altın ahududu ödüllerine benzeyen altın bamya ödülleri veren ekibin lideri. kendisine okan bayülgen'den genç kız rüyası tatlısı armağan edilmiştir.
  (bkz: (#4090966))
  ... patibis
 9. 8.
  Film gösterimlerinin neşeli kişisi en arka sıra 7 numaraya oturur,yerine oturursanız kalkmanızı ister, kalkmazsanız daha sonra selam verdiğinizde laf sokar sonrasında da tartışma çıkar.
  ... raad
 10. 9.
  gazetelerde film eleştirileri yazan ve son yılarda mesleğini tv'de de icra eden bir bayan film eleştirmeni. özellikle filmlerin entellektüel boyutlarını didik didik etmesiyle tanınır.
  1 ... usualsuspects