bugün

Engin alan in salinmasi icin duzenlenen adalet nobeti eylemine katilan ilk mhp li milletvekili. Daha once neredeydiniz sorusuna ise ne zaman geldigimizin bir onemi yok adalet icin burdayiz cevabini verecek kafaya sahip ilk mhpli milletvekili degildir kanimca . O partinin icinde boyle adamlar kayniyor maalesef.
yaklaşık 22 saat sonra aydın'ın ilk buyukşehir belediye bakanı olacak kişi.

(bkz: reserved)
4. entryde bahsedildiği üzere 3 dönem milletvekilliği yapmış ama 0 katkı vermiştir. bugün kendisi gelmiş, aydın'a çok güzel bir kent meydanı kazandırmış özlem çerçioğlu'yu eleştirmektedir. tüm insanlar hata yapabilir. özlem çerçioğlu'nun hatası da, yaptığı o balıkçılar çarşısı olmuştur. onun haricinde, aydın'ın gelmiş geçmiş en iyi belediye başkanına böyle laflar söylemesi saygısızcadır.
ayrıca aydın'da bu adamın belediye başkanı olması imkansıza yakın bir şeydir.
Özlem çerçioğlu'nun tüm boşa israf belediyecilik anlayışını belgelerle meydana dökmüş, mhp aydın milletvekili aydın Büyükşehir belediye başkan adayıdır.
bu adamın aydın için ciddi anlamda büyük projeleri vardır. Gidip çayı içilesi, eli öpülesi büyük adamdır.
Aydın'a hiç bir katkısı olmayan 3 dönem millet vekilliği yapmış.Adını sadece seçim zamanlarında duyduğumuz aydın'ı ilgilendiren sadece 2/300 15/07/2008 sayılı Zeytincilikle ilgili Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nde imzası bulunan vekil.Kendisi Büyükşehir belediye başkanlığı için aday olmuştur.
aydın büyükşehir belediye başkan adayı. "büyükşehir" ne de yakıştı aydın'ıma..

--spoiler--

30 mart 2013 gecesine notum; bu adam seçimleri almazsa ben de birşey bilmiyorum. hem akp-pkk-kck birliğini korkusuzca yüzlerine vuran, hem de bilindiği üzere aydın için gerçekten iyi işler yapacaktır, saygılarımla.

--spoiler--
Aydın Büyükşehir belediye başkan adayı.