bugün

sayenizde tanistim ,kendisine "ULU RUH " da diyebiliriz. "Param yettiğince Kitap alıyorum, kütüphaneye gidiyorum...'' diyen ,Ali Uçar'ın bu açıklaması sosyal medyada hızla yayıldı ve destek mesajları almaya başladı. insanlar Ali'ye kitap hediye etmek istediklerini söylediler.

Ama Ali bunu da kabul etmedi ve bir açıklama daha yaptı, ''Bana kitap vermeyi yahut hediye etmeyi düşünen arkadaşlar ben cebimdeki parayı kitapçıya vererek mutlu oluyorum çünkü ben o kitaba ücret ödersem yazarı kazanacak, yayın evi kazanacak matbaada çalışan insan kazanacak stantta duran öğrenci arkadaşımız ve kitapçılar kazanacak ve çoğalacağız.''
......................demek ki ülkemde böyle güzel insan evlatlari da var !
#26212552#

nolu entrymin doğru tespitler içerdiğini ıspat eden değerli bir insana kitap hediye etmek istemektir.

helal olsun, allah seni tüm kötülerden, karaktersiz kahpelerden korusun...
başlatılması gereken kampanyadır... bu çocukcağız hava atacak olsaydı bunu terlikle yapmazdı... hem nevar biraz entel gözükmeye çalışmış olabilir suç mu aq ! kıro gözükmekten iyidir...
Bir kürt uzerinden acitasyon üretmektir. Muhtemelen komunist bir kürtçudur. Abartmanin alemi yok. Illa hediye edicem diyorsaniz hakikat kitabevinin ehli sunnet itikadi kitap serisini gönderin.
ulan ne kadar ibnesiniz yaaa..söyle ki ,adam cakma kitap (bandrolsüz) alsa gelir pkk ya gitti dersiniz.bandrollü kitap alsa "muhtemelen komunist bir kürtçüdür" dersiniz.Ali eline hakikat kitabevinin ehli sunnet itikadi kitap serisini alsa gitse ,ananizi sikse aferin dersiniz.ne yapsin bu ülkedeki kürtler.öyle yapsa olmuyor ,böyle yapsa olmuyor.
güncel Önemli Başlıklar