1. 1.
    Bahçeli'nin itlerini akşener'in evinin önünde bekliyormuş ali türkşen.
    https://twitter.com/alitu.../1048104855859081216?s=19

Evet dün gece artislik yapan haysiyetsiz kemik yalayıcısı çakallar hadi buyrun gelin.
    13 -6 ... tengir budun
  2. 2.
    adam eski sat komandosu skiverir valla şakası olmaz. efelik yapacaklar dikkatli olsun o yüzden.
    11 -1 ... flat head
  3. 3.
    Artik it sürüsü o sokaktan bile geçemez çünkü kapida koca kurt duruyor.
    11 -1 ... karton toplayan cocuk
  4. 4.
    (bkz: Bordo klavyeli)
    5 -3 ... ruskekosu
  5. 5.
    iyi partiye geçenler de çok afedersiniz kurtum diye gezmesin ortalıkta. hdp ile kolkola gezen chp'nin müttefiğiyim diye gezsin.
    7 -15 ... masklavi
  6. 6.
    BAHÇELi'nin itlerinin götlerinin yemeyeceği meydan okumadır.
    Şov için gidip dağıldılar, götleri yemez bir daha o evin önüne gitmeye.
    10 -3 ... alkolik oldum
  7. 7.
    ben iki tarafın yerine olsam itidalli hareket eder solculara ve kömünistlere kendimi güldürmezdim.
    2 ... dumensiz haydar
  8. 8.
    orda olsam giderdim ben de genel başkanın evinin önüne.

arap götü yalayıcı sahte türkler, gerçek türklerle bi karşılaşsınlar!
    4 -1 ... saldirayterk
  9. 9.
    mhp ve ülkü ocakları hakkında söylediklerimiz (ki tekerrür eden olaylardır ) bir bir yeniden gerçekleşiyor.

ciğeri beş para etmeyen mafya artığı pislikler büyük olasılıkla polisi ve devlet istihbaratını arkalarına alıp meral hanımın evine baskına gitmişler.
    biraz gerisinden foto verseler kesin devletin güvenlik güçleri arkada bu haydutları korumak için site dışında duruyorlardır. belki de cia ve amerikan istasyonlarını ajanları da orada olabilir.

1968'den beri böyle yurtseverleri ,devrimcileri,işçileri,köylüleri, alevileri,kürtleri, sosyalistleri , kendilerinden olmayan ilerici burjuva siyasetçilerini ,aydınları,gazetecileri öldürdüler ,yaraladılar ,dövdüler olmadı tehdit ettiler ,arkalarında hep devlet vardı.

şimdide gerçekleri görüp mhp'den kopan milliyetçilere saldırıyorlar .

sahipleri emir verdi ya ...

meral hanım kadın hali ile çıkmış ite cevap vermiş eğer üzerilerine yürüseydi anında arazi olurlardı.

olay zannedersem üsküdar'da geçmiş. fazla bakamadım.

kesin üsküdar uncuların ya balıkçıları ya hapçıları yada üflentileridir.unutmadan çengelköy / talimhane'nin kıçı kırıkları da olabilir. çekmişlerdir çift kağıtlıyı ,ikide aferin-plus o kafa ile baskına.

bunların içinde 15 temmuz'da (16/7/2018) köprüde erleri ,askeri öğrencileri katledenlerin olması kuvvetle muhtemel.

vatansız zırtolar.

ali türkşen'e helal olsun ..
    9 -2 ... baris hemen simdi
  10. 10.
    gerekirse gelinir. sıkıntısı olan varsa balgata bekliyoruz. iki, üç it sürüsünün bize saray paspası demesini hazmedecek değiliz.
    2 -8 ... barkhausen krakeri