1. 1.
  yeni gösterime girmiş bir reklamdır. konusu : bir grup taraftarın (sarı kırmızı formalı ancak takım amblemi yok)otomobilinin benzininin bitmesi üzerine tartışmaları esnasında bir araç yaklaşır pencere açılır ve ali şen çıkar.
  (bkz: ahmet çakar lı alpet reklamı)
  (bkz: fatih terim li alpet reklamı)
  1 ... eskicameldahaiyiydi
 2. 2.
  cem yılmazın türk telekom reklamlarından daha güzel olduğu kesin bir reklam filmidir.
  2 -1 ... espressivo
 3. 3.
  galatasaraylı taraftarların alpet'ten akaryakıt almamasına sebep olacak reklamlardır...

  keza; birçok kişinin hem fikir olduğu üzere, galatasaray'ı ezik gösterme çabası vardır... galatasaraylı gençler, olimpiyat stadı yolundalardır, biri arabayı -ki; araba da ahım şahım bir şey değil- emanet almıştır... arabanın benzini biter... atışırlar... neden benzin almadın der biri, diğeri ona, ben arabayı buldum siz alsaydınız gibi bir laf eder... ufukta gıcır gıcır mercedesi ile ali şen çıkagelir... ali şen'in arabasına aç gibi bakan gençler, karşılarındakinin ali şen olduğnu görünce hem ezik, hem de mahçup bakış atarlar, ezikmiş gibi davranırlar... ulan binsek mi, binmesek mi pozisyonuna gelirler... halbuki, madem galatasaray'ı böyle gösterdiniz, gençler, "yok baba sağol biz yürüyerek gideriz" gibi artistlik yapsalardı en azından karizmayı korurlardı...
  1 ... paleface
 4. 4.
  ali şen'in mercedesiyle gelip nooldu soozzzuuuukkklaar diye gs'li gençlere güüyaaa babacan yaklaşım sergilediği reklam. sevgili okuyucu, bi kere gerçekte olsa ali şen durur mu durmaz mı yorum size kalmış.

  aslında bir şeyi daha gösteriyor reklam: fb taraftarı maça mercedesiyle, bjk ve gs taraftarı toplu olarak gider.
  4 -2 ... filleri kurtaran adam
 5. 5.
  https://video.uludagsozluk.com/v/ali-sen-li-alpet-reklami-5173/

  &eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Ehaber7%2Ecom%2Fhaber%2Ephp%3Fhaber%5Fid%3D242748

  pek de tebessüm ettirmeyen finale sahip reklam.
  1 ... arabaciarabayatasget
 6. 6.
  --spoiler--
  Galatasaray Spor Kulübü'nden Alpet Reklamları ile ilgili Açıklama

  Son günlerde çeşitli TV kanallarında sıkça yayınlanan ve Altınbaş Petrol ve Ticaret A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Alpet markası ile ilgili reklam filmlerinde gerek bir kulübün eski başkanı ile Galatasaray Taraftarları imajlı oldukları aleni olan üç taraftar arasında geçen diyaloglar ve Taraftarların ve kulüp eski başkanının yüz ifadeleri/mimikleri ve gerek ise 22 Mayıs tarihinde yukarıda bahsi gecen firma tarafından düzenlenen basın toplantısında eski kulüp başkanı tarafından reklam filmi ile ilintili beyan/açıklama ve söylemler, camiamızı rencide etmeye yönelik olup, içeriği itibarıyla da etik değerlerden yoksun ve itibar sarsıcı mesajlar içermektedir.

  Filmde, izinsiz olarak Galatasaray Futbol Takımının 2000 - 2001 yılında giymiş olduğu resmi forma üzerindeki kulüp logosu silinmiş ve Galatasaray imajını güçlendirmek için yine sarı kırmızı renklerden oluşan atkı ve şapkalar kullanılarak Galatasaray adı, markası, imajı üzerinden bahsi geçen firma tarafından menfaat sağlanmaya çalışılmıştır. Bu durum Türk Hukuk Mevzuatındaki düzenlemelere tamamen aykırı olup, hali hazırda kulübümüzle stat reklamları ve Galatasaray logolu/amblemli çay bardağı promosyonu konusunda ortak çalışma içerisinde bulunan Alpet firması ile bağdaştırmak mümkün olamamıştır.

  Galatasaray Spor Kulübü olarak Altınbaş Petrol ve Ticaret A.Ş. firmasından reklam filmlerinin derhal durdurulması defalarca talep edilmiş olmasına rağmen, reklam filmlerinin yayınlanmaya devam etmesi üzerine gerekli yasal işlemler kulüp avukatları tarafından başlatılmıştır.

  Kamuoyuna ve tüm Galatasaraylılara duyurulur...

  Galatasaray Spor Kulübü
  --spoiler--
  -1 ... metin oktay
 7. 7.
  çok manidar bulduğum bir reklamdır.*
  3 ... baytar
 8. 8.
  galatasaray yönetimi tarafından 19 mayis 2007 galatasaray fenerbahce macinda çıkan olayları unutturarak gündem değiştirme çabası sonucunda şikayetçi olunan reklam filmidir.
  2 -2 ... free zone
 9. 9.
  "fenere kim koyarsa koysun, allah razı olsun" diye slogan atan galatasaray taraftarlarının pek sevmediği reklam.

  galatasaray' ın alpet' e dava açmasına neden olan reklam.

  edit : "entrysi oylanan yazarın, oylanan entrysini cevap niteliğinde editlemesi halinde entry silinir." *

  edit 2 : yazık, silmişler gerçektende entryni.
  2 -2 ... oumar
 10. 10.
  "kim koyarsa koysun, allah razı olsun" derken galatasaray'ın ekonomik durumuna gönderme yaptığı, futbol yönüyle düşününce gülümsettiği reklam.

  gs hisseleri halka ilk açılması söz konusu olduğunda aziz yıldırım "%42'ye talibim" demişti ve vazgeçmişti gs yönetimi bir süreliğine.

  demek ki neymiş, alınmamak gerekiyormuş, kim koyarsa koysun değilmiş olay.
  5 -2 ... avedis