bugün

Galatasaraylilarin göğüsünü kabartan olaydir. Uefa kupasiyla eş degerdir.
aman ne güzel işte ahlak işte sportmenlik budur. zihniyetinizi sikeyim.
ayıptır.

videoyu izlerken istemsiz bir gülüş attım. ne yazık olmus kızcagıza ya. tamam fanatiksiniz de aga, deyin ki, kızım kale arkasına git ya da ne bileyim kızı orada soymanın da bir alemi yok. ayıp ya. ben de bu takımı tutuyorum belki avrupada tekrar basarı saglayacagız ama bu tip olaylar insanın keyfini cidden kacırıyor.
futboldan soğutan bir sebep dahadır. hayvanlık parayla mı?
kıza gelmiş artislik yapıyorlar şerefsizler.

(bkz: babasız galatasaray taraftarı)
galatasaray taraftarının kendilerince yaptığı erkekliktir. sik kafalı fransız uşakları.
utançtır utanç.
Kişiyi bağlayan bir harekettir.Aynı statta geçtiğimiz hafta da bir kız beşiktaş formasıyla maçı seyretti ama karışan olmadı.
tribünde birbirlerini bıçaklayan taraftara sahip beşiktaş camiasının tepki vermesi anlamsız olan olay.

http://forum.donanimhaber.com/m_1378889/tm.htm
orospu çocukluğudur.
beşiktaşlı taraftarın hakettiği bir şeydir.
fbjk taraftarının gücüne gitmiştir. orospu çocukluğu varsa rakip takımın tribününe kendi takımının formasıyla girip kışkırtmaktır. ama efendi galatasaray taraftarı düzgün bir şekilde bak formanı değiştir ki başına bir iş gelmesin demiştir. fbjk taraftarından biri olsa kızı ya bıçaklardı ya dışarı çıkartırdı ya da tecavüz ederdi. yine görüldü ki galatasaray taraftarı anlayış içinde gel otur izle tamam ama üstünü değiştir demiştir. her şeyin bir adabı var isteyen rakip takım taraftarı o zaman giysin gelsin rakip takımın alanına otursun.
adamların tribünde hiç bir icraatları olmadığının başka bir kanıtı. ancak genç bi bayana forma giydirebilmekle övünür böyle çapsız bir tribün. beleştepe de dayak yiyen bunlar, tekerlekli sandelye basketbol maçında pankartları alınan, arkadaşları pert edilen gene bunlar hala utanmadan konuşan gene bunlar. tey allahım.
(bkz: öküz bir millet olmamız sorunsalı)
Sporun centilmenliğine yakışmayan hiç bir taraftara yapilmamasi gereken hayvanlıktır.
güncel Önemli Başlıklar