bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    telegol yorumcusu.
    ... burbs
  2. 2.
    fifa başkanı sepp blatter'in türkiye milli takımı ile ilgili yaptığı açıklama sonrasında; "fifa, fifi oldu" diyerek yarmış kişi....
    6 -1 ... ferrole
  3. 3.
    garip amacsız ve dandik yorumları bulunan Turk medyası sayesinde kendini spor yazarı sanan kişilik
    1 ... ozsaycan
  4. 4.
    turgay abisine 'yönetim deseki ali sami alkışı sahaya sürüyorum arkadaş libero oynayacak dese adam sesini çıkarmayacak yau' demesi ve akabinde turgay abisinden yüzyılın en bomba cevabını alan bir spor yazarıdır.. gerçekten kendisini anlamak güçtür sanıyorum turgay abisinin o lafından sonra kendine gelememiştir
    1 ... mustafa
  5. 5.
    zamanında anadolu takımlarınının ateşli bir destekçisi olan şimdilerde ise medya maymunu tabir edilen duruma düşmüş eski spor yazarı yeni televizyon insanı
    ... cassandra
  6. 6.
    o ani canli izleme sansina sahi olan sansli! insanlardan olmama ragmen ilk once olayi idrak edememis, akabinde ahmet cakar' in hinzir gulusu ve reklam arasi verilmesiyle olayin ehemniyetini algilamis olmamı ve yerlerde 2-3 dk kadar surunmemi saglamis olan insan. (bkz: yok ebenin ami ali sami)
    3 ... ayseciginalpellayadoyduguan
  7. 7.
    absürd spor yorumculuğunun önde gelen ismlerindendir.turgay şereni ** ve dolayısıyla kendisini de telegolden emekli eden meşhur gafa asist yapan insan. *
    1 ... simurg
  8. 8.
    bakırköy ve incirli çevresinde yürürken görülebilen kişi.
    ... free zone
  9. 9.
    trabzonspor zamanında brezilya'dan marco aurelio, pachola, robson da silva ve adını hatırlayamadığım bir oyuncuyu daha getirip imza attırdığı gün "bunlar brezilya'nın tinerci çocukları. hiçbir şey olmaz bunlardan." diyerek seviyesiz yorumculukta çığır açmıştır.

not: tinercilerden biri milli takım oyuncusu artık.
    2 ... avedis
  10. 10.
    ebesinin a.ı futbol programlarına konu olan yorumcu adam. saçma sapan konuşup insanı televizyon başında çileden çıkaran, kendisine küfür edildiği veya kendisi göt edildiği zaman kahkahalarla gülen kişilik.
    ... bengbeng