bugün

https://twitter.com/Fbing...tatus/1117474109003374592

yüzünü kızartacak kırmızı kart çıkartmış hakem.
Ağır karaktersiz. Missss gibi faul vermedi Galatasaray'ın.
Şerefsiz.
Golü iptal edeceğini bildiği için var a gitmeyen hakem.
Mehmet topal ı atmadı. Gol öncesi faulü vermedi.

Fener in kurtarıcısı ali palabıyık.
Gerizekalılığı tescilli olduğu halde hala derbi yönettirilen tip.
golde öncesinde niye vara gitmemiş açıklaması gereken hakem.
o var boşuna mı var.
niye gitmiyorsun.

açıklayacaksın.
ümit öztürkü isteyenlerin eleştirdiği hakem.
fenerbahçe'nin golünden önce yapılan faulü vermeyip, galatasarayın hakkını gasp eden hakem müsvettesi.

bu akşam fenerbahçe eksik değildi. hasan ali atılınca oyuncu sayısı 11 -11 oldu.
gene hakem hakem diye ağlayanları göstermiş hakem.
la oğlum biz de takımız. fenerin hiç hakem bizi yaktı diye ağladığını gördünüz mü?
bak sondan 5. yiz. istesek bizi hakemler yaktı diye ağlardık.

ağlamıyoruz çünkü fener en büyüktür.
Arkadaş bu dediğinize siz inanıyor musunuz?

Adam ortada hiçbir şey yokken kırmızı verdi?
Bariz Galatasaray’ı kollamasına rağmen Galatasaraylılar tarafından saldırıya uğrayan hakem. 19. Dakikada belhanda atılsaydı böyle diyor muydunuz acaba? Korkudan oyundan aldı terim. Evet.
fenerbahçe'nin ekmeğine yağ süren, hatta yağ yetmez deyip bal süren hakemciktir. bariz penaltısını da vermemiştir galatasaray'ın yazıklar olsun.
Nerde ise bütün FB ye kart verdi daha ne ya .
10 kişilik takımı yenrmeyenler şimdi hakem diyorlar.
Adam sosyal medyanın ve siz salak sözlükçülerin saçma sapan sözleri yüzünden hangi fenerbahçe maçına verilse kıyım yapıyor bakın fenerli değilim bu da ispatı diye hala bik bik ötüyorsunuz yazık size.
Kendisi 'operasyon çocuğudur' bu dememin nedeni verdiği kararlar veya vermedikleri falan değil. Maçı 90 dakika izledim ve bugün sahada gördüklerim beni ve ev ahalisi ( beşiktaşlı, trabzonlu, fenerbahçeli olan insanlar) hakemin kararları zaten çıldırttı fakat ben orda da değilim ben hakemin bugün gözünde bu maç berabere bitecek gördüm, ben bugün hakemin gözünde galatasaray kazanmayacak gördüm ve ben bugün hakemin gözünde ben bu işi neden yapıyorum gördüm.

Bunu nasıl gördüm şöyle, maçın sonuna 7 dakika ekledi. Bunun daha fazla olması veya daha az olması konusu değil demek istediğim. 7 dakika tabelası kalkacak iken dakika 89.51. O arada oyun durmuş durumda. fenerbahçe ayew i oyuna sokacak iken vazgeçip alperi oyuna sokmaya karar veriyor. O arada oyun aut atışıyla başlayacakken fbli kaleci harun oyunu soğutma amacıyla atmak istemiyor ve o.ç (operasyon çocuğu) diyor ki ' bari oyun hareket etmiyor ben oyuncu değişikliği vereyim ' dedi. Ve zaman hiç başlamadan 91.23 gösteriyordu. Oyun başladı ve 7 dakika verilen oyun içinde oynanan süre benim öz hesaplamalarıma göre 2 dakika 3 saniye. Oyun 99.10 bitti. işin enteresan kısmı süreler değil hakemin maçı bitirdikten sonra yüzündeki saf tebessüm.

Ben galatasaraylıyım ve bunu görünce anladım ki galatasaray 2-1 öne geçseydi bile maç yine 2-2 olacaktı. Biliyorum bunu, çok yazık çok.
O kadar kötü bir hakem ki talimat ile bilerek yaptı Galatasaray aleyhine desen zaten yeteneksiz ve kötü diyorsun. Ama açık biçimde akp ibb kaybı sonrası akbilspor u şampiyon yapma amaçları daha açık ortaya çıktı. Zira Ekrem balkan
kimi tokatladığını anlayamadığım hakem. Herkes bizi tokatladı diyor aq.
mehmet topal'a ikinci sarı karttan kırmızı vermesi gerekirdi.

fenerbahçe'nin golü öncesi bariz faul var(gözü görenler için geçerli)

mehmet topal'ın diagne'yi çekerek indirdiği pozisyon net penaltı.

şu iki pozisyonda bari git bir var'a bak en azından. bu kadar belli edilmez ki.
evinde karısının çocuğunun yüzüne hangi onurla bakıyor merak ediyorum. birilerine yaranacam diye kalıbınızı bıraktınız şerefsiz yaşıyorsunuz amk evlatlar sizi.
fenerbahçenin golü öncesi yapılan faul için vara gitmemesi türk futbolundaki en büyük skandaldır. yaptırımlar ne olursa olsun çalınan 2 puan asla geri gelmeyecek. tff, gönül almak için bir sonraki galatasaray maçında lehine penaltı falan verdirir.
hem beceriksiz hem de art niyetli hakem.

2 senede hiçbir şey değişmemiş. (#35943354)
fenerlilerin maçı at gözlüğüyle değil götüyle izlediğini ortaya çıkaran fenerbahçeyi kurtaran hakem. fener kadıköyde yenilmiyor ama zaten olmayan şerefini haysiyetini kaybediyor kimse bana hakemle kurtarılmış beraberliğe sevinen ezikbahçenin büyük takım olduğunu iddia etmesin.
yirmi yılın ilk on iki yılı fenerin yenilmemek hakkıydı ama son yedi sene hakemler bir maç hariç(Cüneyt Çakırın yönettiği maç) hep hakemler feneri kolladı. diego ve olcanın karşılıklı gollleriyle biten maçta fenerin golü ofsayt galatasarayın penaltsı verilmedi. Galatasarayın şampiyonluğu garanti edereke geldiği burakla 1-0 öne geçip webonun ikiside bariz faul olan golüyle 2-1 yenilmesi, fenerin her zaman tekma tokat oyununa hakem koruması artık çok göze batmaya başladı, dünkü palabıyık tam skandaldı bariz Galatasarayın 2 puanını gözgöre göre çaldı.
Hakemlerde insandır hata yapabilir.

Fatih TERiM
10.02.2019
güncel Önemli Başlıklar