bugün

vay be nereden nereye bi dönem atv'de türkiye'nin en çok izlenen haber bültenini sunardı. tabi o zaman portakal ismail falan ortada yoktu. haber bülteni bitsin de bizimcity başlasın diye beklerdik. birde haber bülteni biterken barış manço şarkısı eşliğinde biterdi.
Ali kırca denilince aklıma vahşi doğa belgesellerindeki aslanlar geliyor. Çok net. Ha birde kariyer yapan kameraman geliyor.
fettullah ile ilgili yaptığı bir programdan sonra o stüdyoda olan herkesin başına bir şeyler geldi. ali kırca'nın da başarılı performansına şahit olduğumuz bir gizli seks videosu basına sızdı ve o günden beri ekranlardan hep uzak durdu.
daha dün kendisinden bahsettik. Malum video üzerine arkadaşlarla konuştuk. sanırım video ve menfi haberleri kaldırtmış. ne diyelim...
Beşiktaş'ta bulunan evine hırsız girmiş gazeteci. Gündüz vakti eve giren hırsız bir bilgisayar, 2 tablet ve bir tarihi kılıç çalarak kaçmış.
bir dönemin efsane habercisi. hatırlarım doksanlı yıllarda atv haber çok izlenirdi. tabi ali kırca ve ekibinin katkısı büyüktü. barış manço öldükten sonra galiba her haber bülteninin kapanışı farklı bir barış manço şarkısıyla yapılırdı. ah eski günler birde şimdiki haberlere bak %90'ı magazin. kendisine geçmiş olsun diyelim.

edit: gece yarılarına kadar süren siyaset meydanı programları da ayrı bir efsaneydi.
bu adamın adını tv yada yazılı basında ne zaman görsem,
o malum video geliyor aklıma,
tövbeestağfurullahhh...
(bkz: kadına şiddet)
Liselilerin başka meziyetlerini hatırladığına eminim.
show tv'den önce atv'de akşam haberlerini sunuyordu. doksanlı yıllarda ali kırca ile atv ana haber efsaneydi.
Atv'de ana haberleri sunmadan önce trt Washington muhabiriydi.
şimdi ne yapıyor bilen yok.
saçları gibi başka yerleri de kırlaşmıştır.
görsel
Burada ne anlatmak istediğimi yazarsam olmaz. Fakat ne dediğim anlaşılıyordur sanırım.
o kızıl kafalı da sen yada ben oluyoruz sanırım amk.
Kızıl kafalı ben olup, kenara çekileyim; zira, burada tayfun ve sabri abi gibi çok daha kilit karakterler var. Ben özgür’le yoluma bakarım..
güncel Önemli Başlıklar